Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu, Günlük Burç Yorumları, Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler, Yengeç Burcu, Günlük Burç, Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran - 23 Temmuz )
Sevgili Yengecler saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, yakinlarimizla alakali meseleleri gözden gecirirken yapici tarzda hareket etmenin önemli olacagini isaret ediyor. Çunku bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyecegiz, diger taraftan baskalariyla aramizdaki görus ayriliklarina karsi dikkatli olmak gerekiyor.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, kazanc elde etmeye yönelik gururlu ve hirsli hareket edecegimizi isaret ediyor. Proje ve planlarimizin özunde, guvence bir hayli önem tasiyor. Bir kalkinma hamlesi gibi dusunebiliriz. Sadece parayla sinirli degil. İnandigimiz ve ugruna her turlu mucadeleyi verdigimiz manevi degerlerimiz de bu görunumde önem tasiyor. Onlari da koruyoruz ve benzetme yerindeyse disa karsi aslan kesiliyoruz. Kimseye egilmemek, muhtac olmamak icin gayret sarfediyoruz. Alacaklarimiz, borclarimiz konusunda muhasebemizi yapiyoruz. Bu görunum paranin kazanildigi gibi harcanma riskini de beraberinde getiriyor. Buna dikkat edelim. Gelir-gider dengemizin mutlaka hesabini bilelim.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay bosluk etkisinde, aksilikten hoslanmayiz. Sakin olmamiz gerekiyor. Bu sure icinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden, detaylari gözden gecirmeden, uzerinde dusunmeden bir adim atmayalim. Çevremizdeki insanlara, durumlara sabir göstermemiz zor olabilir.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, psikolojik ve bedensel sagligimizin parasal sikintimizla birebir iliskili oldugunu isaret ediyor. Cuzdanimiz dolu degilse, kendimizi iyi hissetmiyoruz. Bu durum tabii ki pek hos olmasa da, bir yaniyla sizi harekete gecirebilir. Hayatinizi garanti altina almanin yollarini, carelerini ararsiniz. Bu acidan baktigimizda faydali olabilir.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Aile icinde ve duygusal anlamda uzerinde hassasiyetle durdugunuz en önemli olgu uzlasmak. Hani derler ya, kol kirilir yen icinde kalir diye. Bir problem olsa dahi, bunun kavgayla halledilmesinden yana degilsiniz. Ozellikle yuvanizi, sizi veya ailenizi ilgilendiren meseleler uzerinde guzellik ve konfor gibi huzur ve guvenlik de fazlasiyla önemsediginiz noktalar olacaktir.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com