Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu, Günlük Burç Yorumları, Başak Burcu Hakkında Bilgiler, Başak Burcu, Günlük Burç, Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos - 23 Eylül )
Sevgili Basaklar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, bizi desteklemeyen, ayni göruste olmadigi icin baski altina alabilecek kisilerle anlasmakta zorlanabiliriz. Olaylari degerlendirirken, detayli dusunebiliriz. Çunku ileride sorun yasamak istemeyiz.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, saglikli bir yasamin, kalben ve ruhen huzurlu bir yasamin dunyanin en buyuk zenginligi oldugunu bize hatirlatiyor. Guven duygusunun, disaridan ziyade öncelikle insanin kendi icinde olusturmasi gerektigini vurguluyor. Turlu telaslarin ve zorluklarin arasinda bunalan insan bir cikis yolu ariyor. Bugune dek yasadigi zorlu tecrubelerden edindigi derslerin farkinda olarak bundan sonrasi adina bir yol belirliyor. Bu kavusumun böyle olumlu taraflari var. Dikkat edecegimiz husus, sagliksiz egomuzun bizi kibirli, asiri gururlu davranmaya itmemesidir. Bunu saglamak önemlidir. Bilakis yeni hedefler belirleyerek mucadelemizi surdurmeli, plan ve projelerimiz uzerinde calismali, amacimiz ne ise ona göre kendimizi gelistirmeliyiz. Bu bize basari ve mutluluk getirecektir.

Saat 09.30-18.37 arasinda Ay-Bosluk etkisindeyiz. Etrafimizdaki gelismeleri cok fazla inceleriz. Gözumuze bir sey hos gelmiyorsa bunu dile getiririz. Acik sözlu ve fazlasiyla durust oldugumuzu dusunsek de, birileri bizim icin farkli gözlemde bulunabilir. Şartlarimizi yetersiz bulabiliriz. İsler yolunda yurumediginde endiselenebiliriz. Bosluk suresince, cevrenizle olan irtibatinizda iletisime dikkat etmekte yarar var.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, is hayatimiz ve özel yasantimizda iliskilerimizi gelecege dönuk sekilde gözden gecirerek duzenlememizdir. Gecmisi bir yana koyup, bundan sonrasi adina olumlu ve yararli adimlar atmaliyiz.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisiyle, degerlerimizi fazlasiyla önemseyecegiz. Bu para veya iliski anlaminda olabilir. Eger bir problem varsa mutlaka cözmek isteyecegiz. Sevdiklerimize jest yapmak, onlari mutlu etmek hosumuza gidebilir. Ayrica gereksinimlerimiz icin alisverise cikabiliriz. Aile veya arkadas cevremizle bir araya gelebiliriz. Çevremizde huzur, guvenlik ve uzlasi arayisimiz yogunlasacak.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com