Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcu, Günlük Burç Yorumları, Balık Burcu Hakkında Bilgiler, Balık Burcu, Günlük Burç, Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

BALIK BURCU ( 20 Şubat - 20 Mart )
Sevgili Baliklar, saat 03.51 Ay-Saturn görunum etkisinde, hosgörulu davranmak kolay degildir. Elestirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla cözmek zorundayiz.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, saglikli ve yararli olacak sekilde gunluk hayatimizi, calisma yasantimizi duzenlemek gerektigini isaret eder. Kisinin ruh ve beden anlaminda kendine özen göstermesi ve yeteneklerine uygun tercihte bulunmasi son derece önemlidir. Tabii ki insan her seyin en kiymetlisini ister. Ancak sartlara bakmak ve inatci davranmamak, gerekli ve gereksizleri bir daha ele alarak karar vermek dogru olacaktir. Asiri gururlu ve kibirli davranmak, sadece kendimizi hakli görmek yanlistir. Begenmediginiz ne varsa onu degistirmek icin azimli ve kararli olunuz. Ancak yanlislariniz varsa bunlari inatla savunmak yerine, duzeltmeye calisiniz.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-Bosluk etkisinde, insanlarin tuhaf davrandiklarini dusunuruz. Sözgelimi partneriniz caninizi sikabilir. Mecburiyetler rahatsiz edici olabilir. Kendi kendinizi motive etmek zorunda kalabilirsiniz.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, ailevi veya is anlamindaki iliskileri gelecege dönuk sekilde ele almanizi vurguluyor. Burada en önemli ölcu, kisisel gelisimdir. Bilmediklerinizi ögrenmek, bildiklerinizi degerlendirmek size basari kazandiricidir. Sagliginiz önemlidir. İhmal edilmemelidir.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisinde, herkesin yararina dusunuruz. Fakat böyle hareket etmenin bana faydasi olur mu diye de icimizden geciririz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diger yandan cikarlarimizi dusunmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay degil. Ancak bizim bu enerji dogru calismamiz icin, huzursuzluktan uzak durmamiz gerekiyor.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com