Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu, Günlük Burç Yorumları, Kova Burcu Hakkında Bilgiler, Kova Burcu, Günlük Burç, Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

KOVA BURCU ( 21 Ocak - 19 Şubat )
Sevgili Kovalar 22 Kasim saat 06.05-21 Aralik saat 19.28 tarihleri arasinda Gunes-Yay burcu gecisi, Saturn-Yay gecisiyle örtusuyor. Bu da gösteriyor ki, sadece kendimizle alakali degil, arkadaslik ve dostluklarimizda da sorumluluklarimiz bulunmakta. Biz bunu is-özel-grup faaliyetleri yoluyla ögrenecegiz, deneyimleyecegiz. Farkli göruste olsa da, insanlari dilleri, dinleri, renkleriyle yargilamamayi, önce kendimize bakmayi, kendimizi gelistirmeyi bilecegiz. Şimdi sosyal iliskilerde test zamanimizdir. Ahlaki anlamda olsun, rehberlik etme yönunde olsun, kati prensiplerle dis dunyaya yanasmayacagiz.

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 1.0997 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com