Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu, Günlük Burç Yorumları, Kova Burcu Hakkında Bilgiler, Kova Burcu, Günlük Burç, Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

KOVA BURCU ( 21 Ocak - 19 Şubat )
Sevgili Kovalar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, iliskilerimizi görus farkliligimiza göre ele almaya neden olur. Bizim baktigimizda bir insanda önem verdigimiz kriterler, belki de cevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hosgöruyle karsilamak kolay degildir. Zaten bu görunum, cevrenin uzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, iliski adina verilen önemli bir karar ve adimin isaretcisidir. Saglikli, mutlu, huzur verici beraberlikler bu enerjinin gucuyle buyur, beslenir ve guclenir. Sorunlu iliskilerde problemler yeniden kendini hissettirir. Yapilmasi gereken bunlari mutlaka ele alip cözume kavusturmaktir. Bu görunum evlilik veya bosanma gibi konularin mutlaka cok iyi analiz edilmesini gerektirir. Çunku ego bir hayli önde oldugundan taraflardan biri veya her ikisi kendini hakli görebilir. Oysaki burada önemli olan, birbirinizin kisilik özelliklerine saygi duymak ve birlikte yasamanin öneminin, sorumluluklarinin farkinda olmaktir. İste böyle dusunenler dogru bir yön ve karar vermis olurlar.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-Bosluk etkisinde, planlarinizi titizlikle uygulamakta zorluklar yasanabilir. Bir yerden baska bir yere ulasmamizda gecikmeler yasanabilir.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, iliskinin gelecege dönuk sekilde ve gelisim anlaminda ele alinmasidir. Bu enerjinin destegiyle beraberlikteki problemler gözden gecirilir veya atilacak adimlar ölcup tartilir. Olumlu bir etki olup, ortak hareket edebilecek kivama gelinmesini saglayabilir.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisinde, uyum, denge, huzur ve guzelliklerle cevrili bir yasam arzuluyoruz. Sosyal iliskilerde farkli göruslere karsi tahammuluyuz ancak degerlerimize saygi duyulmasini da bekliyoruz. Her sey karsilikli olmali, herkes dinlenmeli, görusleri alinmali ve ortak bir noktada bulusulmali diye dusunecegiz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com