Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu, Günlük Burç Yorumları, Oğlak Burcu Hakkında Bilgiler, Oğlak Burcu, Günlük Burç, Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

OĞLAK BURCU ( 23 Aralık - 20 Ocak )
Sevgili Oglaklar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, insanlarla aramizdaki görus alisverisinde durgunluk, zorlanma, endiselenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görunmeyen ve bir turlu duzeltemedigimiz meseleler, zamanimizi alabilir.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, is veya özel anlamda birileriyle olan baglantimizin, alisverisimizin, ortak bir noktada bulusmak adina hedef belirlemenin isaretcisidir. Burada önemli olan degisim, yenilik ve kararliliktir. Bu bir dönusum, bir tazelenme, gecmisin geride birakilarak yeniye hazirlanmanin isaretcisidir. Her ne olursa olsun kisi, artik bir degisimden yanadir ve cikarlarini gözeterek kararini verir. Bu para, guc veya bir iliski de olabilir. Onemli olan yaratici dusunmek, kendimize guvenmek, saglikli olmayani geride birakmak, yeniden hayati tasarlamaktir.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-bosluk etkisinde, ulasimda dikkatli ve tedbirli olunmasinda yarar var. Ayrica farkli göruste olan insanlarla anlasmakta zorlanabiliriz. Sakin olmaya calisalim.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, saglikli-verimli ve islerligi olan bir yasami ve kisisel gelisimi önemsemenin isaretcisidir. Ruh ve bedene huzur veren iliskilere yönelmekte yarar vardir. Kisi, sagliksiz olandan uzaklasilir, mutlu edici olana yönelir.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisinde, iliskilerin hayatimizdaki önemi belirgin sekilde artiyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun saglanmasi tek tarafli olmamali diye dusunecegiz. Karsimizdaki insanin da, bizim degerlerimize, prensiplerimize saygi göstermesi halinde herkesle anlasabiliriz. Bir de su var ki, sorumluluklarimiz yeteri kadar agirken, kimsenin nazini niyazini cekmek istemeyecegiz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com