İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu, Günlük Burç Yorumları, İkizler Burcu Hakkında Bilgiler, İkizler Burcu, Günlük Burç, İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

İKİZLER BURCU ( 22 Mayis - 21 Haziran )
Sevgili İkizler saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, bir cok meseleyi endiseli bazen de fazlasiyla elestirel tarzda ele almaniza, butunden ziyade detaylari önemsemeye neden olur. Ev icinde sorumluluklarin esit sekilde paylasilmasi gerekir.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, etrafimizla kurulacak her turlu baglantida gururlu tepkilerde bulunabiliriz. Bunun nedeni hakimiyetimizi saglamak veya basariyla kendimizi ifade etmektir. Tabii ki dusuncelerimizin kabulunu, onaylanmasini bekleyecegiz. İs girisim ve planlamalar icin bu görunum kuvvetli bir itki gucudur. Kisi bildiginden sasmaz, hedefine kilitlenir ve harekete gecer. Veriler toplar, etrafi dinler, arastirir ve iletisimin tum yollarini dener. Yaraticidir. Beceriklidir ve guvenlidir. Kendisini umursamayan veya dinlemeyen insanlara karsi önlem alir ve egilmez. Yolculuklar icin bu görunum hizli ve etkili bir sekilde ilerlemeyi saglar. Tabii ki dikkatli ve trafik kurallarina uygun sekilde gitmek dogru olur. Tercihlerimizi yaptigimiz alanlarda, sözgelimi is, egitim veya bir yere tasinma gibi konularda bu görunum bir baslangicin ilk adiminin atildigini vurgulamaktadir.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-bosluk etkisi altinda her sey umdugumuz gibi gitsin isteriz. İsler biraz karissa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kacan, unuttugumuz veya aklimiza gelmeyen seyler, bize engel oldugunda sikilabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardir.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, cevremizle her turlu iliskimizde gecmisten ziyade gelecegi merkez alarak baglanti kurmamiz gerektigini vurguluyor. Kimlerle bagimiz var, kimlerle iliskimiz olmali, nasil bir cevrede yasamaliyiz bunlar uzerinde duracagiz.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcunda seyrine basliyor. Gunun geri kalani, ask hayatinizla ilgili konularda veya genel anlamiyla insan iliskilerinde mantik, uzlasiya aciklik, cözum ve denge unsurlarini ön planda tutabilirsiniz. Huzursuzluktan hoslanmazsiniz. Sizin bakis aciniza göre aklin yolu birdir. Eger bir problem varsa bunun mutlaka bir cözum yolu vardir diye dusunursunuz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com