Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu, Günlük Burç Yorumları, Boğa Burcu Hakkında Bilgiler, Boğa Burcu, Günlük Burç, Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan - 21 Mayıs )
Sevgili Bogalar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, maddi ve manevi anlamda baskalariyla aramizdaki sorunlari, alisverisleri, iliskileri gözden geciririz. Bizi rahatsiz eden konulari nasil cözume kavusturmak gerektigini bilincli sekilde ele almamizda yarar vardir.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, duygu-eylem-algi uclusunun evimiz, ailemiz ve gelecegimizle ilgili konularda bir hayli etkili calisacagini isaret ediyor. Bizi besleyecek, buyutecek kuvvetli bir alan yaratmak istiyoruz. İc dunyamizda tumuyle eyleme dönuk ve ne olursa olsun yilmadan cesaretle ilerleyecek yanimizla irtibattayiz. Durtulerimiz eylemlere dönusuyor ve biz planlar yapiyoruz. Bunlari uygulamak istiyoruz. Bu görunum, ev veya ofis ortaminda calismanin, hesaplar yapmanin, notlar almanin, neleri degistirmek veya yenilemek gerekiyorsa bunlari gözden gecirmenin isaretcisi oluyor. Begendikleriniz yururluge konuyor, begenmedikleriniz tekrar ele alinip duzeltiliyor.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-Bosluk suresince, her turlu gecikmeyi, tersligi dogal karsilamak lazim. Hem fiziken hem ruhsal hem de saglikli bir bicimde yasamanin ne kadar kiymetli oldugunu dusunerek, sorunlari kafanizda buyutmemenizde yarar vardir.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, kazanc elde etmek amacli ve yarinlarimizi garanti altina alacak sekilde hareket etmenin, insanlarla baglanti kurmanin isaretcisidir. İliskiler genel olarak bir amaca dönuk, para elde etmeye yöneliktir. Kisi yeteneklerini degerlendirirken, bunlarin geri dönusumunun parasal acidan tatmin edici olmasini bekler. Bos isler pesinde kosmanin bir yarari olmadigini bilir.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcunda insanlarla olan iliskimiz her anlamda önemlidir. Dengenizi bozabilecek olandan uzak durursunuz. Çunku kafanizin karismasini, moralinizin bozulmasini istemiyorsunuz. Elinizden geldigince herkesin ortak bir noktada bulusacagi sekilde dusunebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deselemek ve uzerine gidip icinden cikilmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com