Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu, Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu Hakkında Bilgiler, Koç Burcu, Günlük Burç, Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

KOÇ BURCU ( 21 Mart - 20 Nisan )
Sevgili Koclar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, is veya özel hayatimizla ilgili bazi durumlarin bizi endiseye suruklemesi halidir. Daha fazla meselelerin uzerinde dururuz.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, yetenekli oldugunuz alanlarda yeni bir projenin baslatilmasi, daha önceden baslanmis bir isin tamamlanmasi ve yeni bir hedefin belirlenmesi yönunde önem tasiyor. Çocuklarla ilgili konulari da vurgulayicidir. Bir evlat sahibi olmak veya evladiniz icin yeni bir seyler yapmak anlamina da gelir. Aski isaret eder. Cinselligin yukselisidir. Kendinize guven duygunuz, sizi arzuladiginiz bir hedefe ulastirabilir. Yaratici bir enerjidir. Kisi neyi istiyorsa onun pesinden gidebilir ve buna göre eylemde bulunur. Acik ve gayet net bir sekilde yaptigiyla gurur duyar. Eger su anda bir probleminiz var ve icinden cikamiyorsaniz, bu görunum size nerede yanlis yaptiginizi ve neyi degistirmeniz gerektigini hatirlatacaktir. Benim tavsiyem ne karar verirseniz verin, bunun sorumlulugunu kabul ederek adim atin. Dusunun ve tasinin. Ona göre hareket edin. Böylece dogru ilerlersiniz.

Saat 09.30-18.37 arasinda Ay-Bosluk etkisi altindayiz. Her konuda titiz dusunuldugu icin, gözumuze hep olumsuzluk carpar. Tabii ki, cevrenizle iletisiminize dikkat etmeniz faydalidir. Ufak seylerin sizi gerginlestirmesi, sabirsizlik, cabuk sinirlenme gibi durumlar olusabilir. Butun bu ruh hallerini normal karsilamali, sakin olmaliyiz.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, cevrenizle aranizdaki her turlu iliskide ve özel hayatinizla ilgili konularda gecmisten ziyade gelecegi merkez almanin yararli olacagini isaret ediyor. Sagliginiz, calisma hayatinizla ilgili meselelerin gayet titiz ve dikkatli sekilde gözden gecirilmesinin faydali olacagini vurguluyor.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisinde, partnerimiz, ailemiz veya cevremizde bulunan kisilerle olan iliskimizde uzlasinin önemini isaret ediyor. Bu pek isimize gelmeyebilir. Bildigimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak baskalarinin sesine kulak vermemiz, anlasmaya calismamiz yararli olabilir. En azindan huzursuz olmak istemiyorsak. Burada su husus cok önemli. Bize karsi cikan kisi veya kisilerin hayatimizdaki önemi nedir? Buna bakalim.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com