Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu, Günlük Burç Yorumları, Aslan Burcu Hakkında Bilgiler, Aslan Burcu, Günlük Burç, Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz - 21 Ağustos )
Sevgili Aslanlar, 22 Kasim saat 06.05-21 Aralik saat 19.28 tarihleri arasinda Gunes-Yay burcu gecisi, askta daha ciddi hareket etmeyi ve dusunmeyi sagliyor. Bunun nedeni, Saturnun buradaki etkisidir. Oyle kolay kolay iliskilerde her seyin emrimize amade oldugunu söyleyemeyiz. Askta fikren anlasmak kadar sorumluluk ve hosgörunun de yeri ve önemi buyuktur. Kaldi ki, Saturn burcunuzla uyumlu görunum yaptigi icin, yasca olgun kisilere daha fazla cekilirsiniz. Birbirinize verdiginiz önem, farkli göruslerinize saygi göstermenize bagli olarak gelisecektir.

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 0.7068 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com