Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu, Günlük Burç Yorumları, Aslan Burcu Hakkında Bilgiler, Aslan Burcu, Günlük Burç, Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz - 21 Ağustos )
Sevgili Aslanlar saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, cocuklarimiz, kisisel ihtiyaclarimiz, toplumsal konular, guvenlik, islerimiz ve de bakim, onarim gibi giderlerimizi gözden gecirmeliyiz. Bizimle ayni göruste olmayan kisilerle iletisimi, duygusal meseleleri olgunlukla ele almaliyiz.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu burcunuzda gerceklesiyor. Bu acidan bir kalkinma plani gibi degerlendirilir. Adim atmak veya yururluge koymak istediginiz projeleriniz icin olumludur. Kisisel anlamda size eylemde bulunma ve tutkulu sekilde hareket etme azim ve cesareti kazandirir. Yaratici olmanizi saglar. Kendinizle gurur duyarsiniz ve yaptiklarinizdan emin olursunuz. Aktif bir sekilde calisirsiniz. Bu görunum durmak degil ileri gitmek beklemek degil, adim atmaktir. Eger bir seyleri begenmiyorsaniz, sizi rahatsiz ediyorsa bunlari degistirmek icin bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Şunu unutmayiniz. Guven ve cesaret size ait iki önemli degerdir. Bu iki degeri, basarili olmak istediginiz bir alana yönelttiginizde sonuc gercekten olumlu olacaktir.

Saat 09.30-18.37 arasinda Ay-Bosluk etkisindeyiz. Alisveriste alacagimizi verecegimizi iyi bilelim. Saglik giderleri, kisisel bakim, temizlik ve duzenlemeler icin bir miktar para harcayabiliriz.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, ileriyi hedef alarak iliskiler kurmanin ve bu yönde ilerlemenin kisisel gelisiminiz yönunde önemini vurguluyor. Bizler de bunu merkez alarak sosyal hayatimizi ele alacagiz. Bos isler yerine, gercekten yararli olana yönelecegiz.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcu gecisinde, cevremizdeki insanlarla iliski kurma arzumuz da yogunlasiyor. Dengeli bir sekilde iletisimde bulunmak isteyecegiz. Ne karsimizdaki kisi ne de biz, ustunluk yarisinda degiliz. Nazik bir sekilde konusmak, fikirlerimizi paylasmak niyetinde olacagiz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com