Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu, Günlük Burç Yorumları, Akrep Burcu Hakkında Bilgiler, Akrep Burcu, Günlük Burç, Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

AKREP BURCU ( 24 Ekim - 23 Kasım )
Sevgili Akrepler saat 03.51 Ay-Saturn görunumu, arkadaslarimiza maddi ve manevi anlamda yardimci olmaya calismanin, bu yöndeki sorumluluklarin isaretcisidir. Parasal anlamda kimseye sikintimizi dile getirmeyiz. Kendi göruslerimizi hislerimizi baskalariyla paylasirken, onlarin aksi yöndeki fikirlerini anlamaya calismak kolay olmayabilir.

Saat 03.57 Gunes-Mars kavusumu, bir hedef belirleyerek o isin uzerine gitmenizi, amaciniza uygun sekilde ilerlemenizi saglayicidir. Gururlu tepkilerde bulunmak yerine azimli ve kararli sekilde disariyla kurulan temastir. Sorumluluk almak ve bunu basarili sekilde yerine getirmektir. Plan ve projeler icin olumlu bir zamani isaret eder. Verilen kararlar ilerisi adina faydali sekilde gelisir. İs hayatindan özel yasama kadar her alanda kisinin kendine verdigi bir sözdur. Mucadele olsa bile, insanin yilmadan inandigi bir yolda ilerlemesinde bu görunum tesvik edicidir.

Saat 09.30-18.37 arasindaki Ay-Bosluk suresince cevremize sicak davranmayabiliriz. Onlardan ilgi bekleriz. Onemli ve acil islerimizi halletmek icin bazi kisilerden yardim almamizda veya onlara yardimci olmamizda yarar var.

Saat 14.31 Venus-Kuzey dugum görunumu, insanlarla olan özel veya is anlaminda kurulan iliskilerin göstergesidir. Plan ve projeler karsilikli cikarlar gözetilerek yururluge konulur. Her madde gözden gecirilir. Bu size hem is hem kisisel yasantinizda kazanc saglar. Gelecege dönuk dusunmeliyiz.

Saat 18.37 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu gecis, baskalariyla olan her turlu iliskimizin mercek altina alinmasini sagliyor. Biz neler bekliyoruz, ne gibi sikintilarimiz var ve su andaki mevcut durumdan hosnut muyuz? Butun bunlari önemseyecegiz.

Gunun guzellikleri sizlerle olsun. Can-i gönulden sevgilerimle,

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

 1. Kayserili KocaKayserili Koca
  Gönderen HABIBE
 2. Normalden büyükNormalden büyük
  Gönderen Sinan
 3. Tatilim GelmişTatilim Gelmiş
  Gönderen Hacer
 4. 3 BAHANE3 BAHANE
  Gönderen HABIBE
 5. Gönderi OluşturGönderi Oluştur
  Gönderen Admin
 6. Küfürbaz papağanKüfürbaz papağan
  Gönderen Ferdi
© Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. Gonderiler.com