Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu, Günlük Burç Yorumları, Yay Burcu Hakkında Bilgiler, Yay Burcu, Günlük Burç, Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

YAY BURCU ( 24 Kasım - 22 Aralık )
Sevgili Yaylar 22 Kasim saat 06.05-21 Aralik saat 19.28 tarihleri arasinda Gunes burcunuzda ilerleyecek. Bu yil ki gecis, burcunuzda ilerlemekte olan Saturn ile örtustugu icin anlami da degisiyor. Sizi bilgelige, hosgöruye, yapici dusunmeye sevk ediyor. Attiginiz adimin bilincinde, iliski kurdugunuz insanlari yargilamadan, farkli göruste olsalar dahi sayginizi, sevginizi ihmal etmeden hem kendinize hem dunyaya karsi dilinizi guzel eyleyebilirsiniz. Kolay mi? Zor tabii ki ancak Saturn-Yay burcu sureci bunu ögrenme, deneyimleme anlaminda sizi olgunlastiricidir.

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 1.0006 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com