Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu, Günlük Burç Yorumları, Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler, Yengeç Burcu, Günlük Burç, Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran - 23 Temmuz )
Sevgili Yengecler saat 02.28 Ay-Neptun görunumu, hayallerin gercege dönusmesini istegimizi isaret ediyor. Anilar gözlerimizin önunde canlanir. Hassas ve oldukca sezgisel bir sekilde, her seyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak kucucuk seylerden bile mutluluk duyariz. Eger bir seyler canimizi sikiyorsa, bunlari görmezden geliriz. Bu saatte, cok yeni bir karar almak sakincali olabilir. Beklememizde yarar var.

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 0.1434 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
gonderiler.com