Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu, Günlük Burç Yorumları, Boğa Burcu Hakkında Bilgiler, Boğa Burcu, Günlük Burç, Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Gonderiler.com'da.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan - 21 Mayıs )
Sevgili Bogalar Pazar gunumuz uc önemli görunum etkisiyle basliyor. İlki, saat 15.00 Venus-Mars arasinda gerceklesiyor. İlerisi adina umutlar, hayaller, dilekler besledigimiz halde, hayatin maddi-iliski-paylasim gibi olgularinda canimiz sikkindir. Ne yöne gidiyoruz, ne yapmaliyiz, nasil bir cikis yolu bulmaliyiz diye dusunuruz. Bir yanimiz duzelecek her sey derken, sartlar geregi önumuzu görmekte zorlaniriz. Bu da bizim icin yorucudur.

Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyup, takip edebilirsiniz.

Bu sayfa 0.1679 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
gonderiler.com