19 Temmuz 2024 Cuma - Sınır ve damar Sınır ve damar
Gönderiler

Rüyada Sınır Ve Damar Görmek Ne Anlama Gelir

Takip Et
Rüyada Sınır Ve Damar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sınır Ve Damar görmek ne demektir, rüyada Sınır Ve Damar görmek nasıl yorumlanır, rüyada Sınır Ve Damar nasıl tabir edilir? rüyada Sınır Ve Damar görmek nedir ve ne anlama gelir

Rüyada Sınır Ve Damar Görmek Ne Anlama Gelir? Bu sayfa rüyada Sınır Ve Damar görmek ile ilgili rüya tabirlerini içerir. Sınır Ve Damar ile ilgili rüya gördüyseniz aşağıda tabirini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında dini rüya tabirini de okuyabilir ve ne anlam taşıdığını öğrenebilirsiniz. Rüyanızdaki Sınır Ve Damar dışındaki diğer nesnelerin de anlamına bakınız.

Damar ve sinirler, insanin islerinin baglantisi, ev halki, ve akrabalari olarak yorumlanir. Damarlarindan birinin veya sinirlerinin kesildigini veya koptugunu veya kurudugunu görmek, ya ev halkindan birinin ölümü veya akrabalarindan birinin ölümü, veya islerinin bozulmasina delalet eder. Rüyasinda sinirlerinde veya damarlarinda bir agri duydugunu görmek, keder ve sikintiya; sinirlerinden veya damarlarindan bi-rinin koptugunu görmek, islerinin karisacagina; damarlarindan kan alindigini veya kan aktigini görmek malinin elinden gidecegine veya hastalanacagina delalet eder.

Rüyada Sınır Ve Damar Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Rüyada Sınır Ve Damar Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu rüya tabiri toplam 107 kez okundu.

S harfi ile başlayan rüya tabirleri
Rüya Tabirleri
Popüler Yorumlar
S harfi ile başlayan deyimler
Copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik PolitikasıÇerez Politikasıİletişim
Gönderiler Gönderiler Gönderiler Gönderiler