19 Temmuz 2024 Cuma - Kısa entari Kısa entari
Gönderiler

Rüyada Kısa Entari Görmek Ne Anlama Gelir

Takip Et
Rüyada Kısa Entari Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kısa Entari görmek ne demektir, rüyada Kısa Entari görmek nasıl yorumlanır, rüyada Kısa Entari nasıl tabir edilir? rüyada Kısa Entari görmek nedir ve ne anlama gelir

Rüyada Kısa Entari Görmek Ne Anlama Gelir? Bu sayfa rüyada Kısa Entari görmek ile ilgili rüya tabirlerini içerir. Kısa Entari ile ilgili rüya gördüyseniz aşağıda tabirini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında dini rüya tabirini de okuyabilir ve ne anlam taşıdığını öğrenebilirsiniz. Rüyanızdaki Kısa Entari dışındaki diğer nesnelerin de anlamına bakınız.

Rüyada görülen kisa entari, rüya sahibinin kederden kurtulup sevinçli olmasina delalet eder. Çocuk bekleyen bir kimse, kisa entari giydigini görse, dogacak çocuk kiz olur. Çünkü kiliç kusanildigi zaman bu entari kilicin altinda kalir. Bazi tabirciler, kisa entari çocuga delalet eder, dediler.

Rüyada Kısa Entari Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz? Rüyada Kısa Entari Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu rüya tabiri toplam 131 kez okundu.

K harfi ile başlayan rüya tabirleri
Rüya Tabirleri
Popüler Yorumlar
K harfi ile başlayan deyimler
Copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik PolitikasıÇerez Politikasıİletişim
Gönderiler Gönderiler Gönderiler Gönderiler