26 Nisan 2024 Pazar - Damar Sözler 2023 En Ağır İyi Anlamlı Etkileyici Damar Sözler Damar Sözler 2023 En Ağır İyi Anlamlı Etkileyici Damar Sözler
Gönderiler

Damar Sözler 2023 En Ağır İyi Anlamlı Etkileyici Damar Sözler

Takip Et
Yorum Yap
Damar Sözler 2023 En Ağır İyi Anlamlı Etkileyici Damar Sözler

Damar Sözler 2023 En Ağır, İyi, Anlamlı, Derin, Etkileyici, Duygusal, Kısa ve Uzun Damar Sözleri sayfamız gönderiler üzerinden okuyabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan bir tanelerinden hiç şüphesiz damar sözler. Sevgiliye veya arkadaşa olan kırgınlık, kızgınlıkların tercüme edilmesi için paylaşılan damar sözler kişinin içinde bulunduğu çeşitli hal ve duygularını yansıtır. Damar sözler duygularını, düşüncelerini, kırgınlıklarını ve kızgınlıklarını yansıtmakta zorlanan kişiler için vazgeçilmezdir. Sevgiliye ve arkadaşa en ağır, anlamlı, etkileyici, duygusal kısa ve uzun sözler için “Damar Sözler 2023” içeriğimize göz atabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında Instagram, Facebook, Twitter gibi ağlar geliyor.

Bu platformda sıklıkla karşılaştığımız konulardan bir tanesi de sözler.

Sevgiliye, arkadaşa kırgınlıklarını, kızgınlıklarını dile getiremeyenler çeşitli hal ve duygularını bu platformlarda paylaşıyor.

 - Ey gönüm bilmez misin gözler sebepsiz yaşarmaz, dudaklar sebepsiz kurumaz, gönülde bir dert olmadıkça kimsenin yüzü sararıp solmaz. - Kötü günde katkısı olmayanın iyi günde hissesi yoktur. - Güzel bir gülü güzel bir geceyi güzel bir dostu herkes ister.

Önemli olan gülü dikeniyle geceyi gizemiyle dostu tüm derdiyle sevebilmektir. - Utanılacak bir şey değildir ağlamak, yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı.

 - Ne yormak istedim seni.

Ne de yormak kendimi.

Çok çalıştım gitmeye de kalmaya da.

İkisi de aynı acı, ikisi de rezil.

Daha öncede gitmiştim ama böyle kalarak değil böyle kalarak değil. - “Sus” be yüreğim, bende biliyorum özlediğimi! “sus” ki bilmesin özlediğimi! - Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç.

Bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç.  - Dünyada “Her erkeğe 3 bayan düşüyor” derler ya doğru olan da bu.

Bir erkek kalbine 3 bayan sığdırmalı.

“Annesi, Karısı ve Kızı”. - Kolumuzu ısırarak yapardık saatleri; sanki o kadarcıkken zamanın canımızı yakacağını anlarmış gibi… - Neyin var? “sorusuna,” Sen yoksun! ” diyesim var.

Bildiğin gibi değil. - Sen bana mı soruyorsun yalnızlığı sever misin diye? Ben ki; ‘çayı bile iki şekerli içerim, birlikte erisinler diye’.

 - Terkedilen çabuk büyür, hüzün kalana düşse de pişmanlık hep gidenin payına! - Yağmuru kıskandım sana dokundu diye rüzgara kızdım kokunu çaldı diye kaderime küstüm bana imkansızsın diye bir tek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye.

İnsana güvenme ölür ağaca yaslanma kurur. - Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir. - Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk.- - Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.  - Azdan az çoktan çok gider.

Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir. - Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.

Normal insanlar sonuçları tartışırlar.

Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.   - Gönül yorgun düştüğünde yürek dilsiz kalır. - Sen benim en güzel hislerimsin. - Mevlam görelim neyler.

Neylerse güzel eyler. - Oksijeni bilmem ama kokun şart. - Zaman seni bana verecekse mesafelere razıyım. - İlk görüşte mi yoksa ilk gülüşte mi? - Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez…  - Beni yokluğunla savaştırma.

Kaybederim. - Saç diplerimden tırnak uçlarıma kadar kırgınım sana. - Bu kentin en tenha yeri kalbimdir şimdi. - Mükemmelliğe gerek yok, sahte olmayın yeter. - Üç gülsek, beş ağlatıyorlar. - Bazen dışarı çıkıp kendimi anlayana kadar yürümek istiyorum. - Seninle zor.

Ama sensiz de olmuyor.  - Çıkıp saatlerce dolaşmak istiyorum.

Ama kafam benimle gelmesin. - Zordur sevmeyenin seveni olmak. - Yavaşça vazgeçiyorum. - Oturalım bir yere, neden biz olamadık anlat. - Seni içimde yaşatmak için kimleri öldürdüm bi bilsen…- Umut verip yarı yolda bıraktın.

Muhtaç kal. - Hiç bir şey ait olmadığın yerde kalmak kadar acıtmaz.   - Hayallerim yok benim.

Hayırlısı olsun dediğim gün hepsinden vazgeçtim.

Tıp ne kadar ilerlerse ilerlesin ar damarındaki çatlağı tedavi edemez. - Ne yormak istedim seni.

Ne de yormak kendimi.

Çok çalıştım gitmeye de kalmaya da.

İkisi de aynı acı ikisi de rezil.

Daha öncede gitmiştim ama böyle kalarak değil böyle kalarak değil.

 - Ben düşüncelerimi diğer insanların fikrini değiştirecek diye paylaşmam.

Ben düşüncelerimi benim gibi düşünen insanlarla yalnız pekguzelsozler.com olmadıklarını bilmeleri için paylaşırım. - Sen benim bakışına hasret kaldığım sesine özlemle bağlandığımsın.

Özlemim hasretim bakmaya doyamadığımsın.

Bahtıma doğanımsın.

Olmazsa olmazımsın.

Nefretim öfkem kinim sevincim umudum düşüm rüyam hayalim ama en çok ağlatan en çok kanatansın… Sen tarifi imkânsızımsın. - Şairler şiirler yazıyor, ressamlar resimler yapıyor ve biz ozanlar türküler söylüyoruz.

Peki, bütün bunları niçin yapıyoruz? Dünya alışkanlıktan değil de, sevgi ve mutluluktan dönsün diye.

 - Ey sevgili heyben acıyla dolar da nefes alamazsan gel.

Huzur bulacağın kıyılarım senindir.

Umutların solar kurur da su bulamazsan beraber sulayalım gözyaşlarım senindir.

Kanadın kırılır da maviye uçamazsan ne güne duruyor al kanatlarım senindir.

Çaresiz çilelere bir umut bulamazsan kendime ettiğim dualarım senindir.

Mevlana - Yıllar sonra seni bir sokakta, başka birinin yanında gördüğümde hatırlamayacak kadar unutmuş olmayı dilerim..   - Neyine bağlandım ki bu kadar; bana bakmayan gözlerine mi, yoksa benim olmayan kalbine mi? - Sebepsiz gidişlerin mahkumuyken firari yüreğim vuslatın sonu kavuşmaksa eğer her anına eyvallah. - Sevgilim.

Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et.

Çünkü aşk sensiz ve dilsizdir.

- Birini unutmak zorundaysanız bunu sindire sindire yapın çünkü aklın zamansız öldürdükleri yürekte amansız dirilir. - Sana akıttığım gözyaşlarım ahirette kul hakkım olsun be zalim! - O gitti bir daha dönmez artık.

Bilmez acı çektiğimi, bilmez onsuz hayallerde yaşadığımı, bilmez yüzümdeki gülücüklerin sahte olduğunu.

 - Bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma ben hep gülerim ve gülerken kimse yalan olduğunu anlamaz. - Şu dünyada iki tane kör gördüm biri seni sevip de görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben. - Masada bırakılmış çay gibiyim gittikçe soğuyorum hayattan.  - Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan. - Müslüm baba misali; bu benim meselem… - İyileştirir diye medet umduklarımız tekrar tekrar yaralıyor bizi. - Ben ölseydim, o belki ağlardı.

Ama o ağlasaydı, ben ölürdüm.

Özdemir Asaf  - Ve şükür.

Tefekküre duran derviş gibi narin.

Sızı ince yara derin. - Sevmek bazen vazgeçmektir.

Kimine göre gidenden kimine göre kendinden. - Düştüğünde yanında olan değil kalkman için el uzatandır.

Unutma. - Sevdanı bulutların üzerine yazmışsın.

Yağmur olarak dökülüyor gözlerimden.

 - Gidebilirsin ya da beni unutabilirsin… Ama ben yokmuşum gibi yaparsan eğer, hiç olmamışsın gibi davranırım! Kıvranırsın. - Seni hatırlatan her şeyde, katledilmiş mutluluklarım var.

Her gülüşüm kanla karışık yağmurlu şimdi.. - Dünyada akla değer veren yok madem, aklı az olanın parası çok madem, getir ordan şu rakıyı, alsın aklımızı: Belki böyle beğenir bizi el alem!  - Her gün biraz daha artan sensizliğe kafa tuttum.

Ama mutlu ol seni unutamadığım yerde kendimi unuttum. - Yolların uzaklığı farketmezdi seven yürek için.

Bahaneler üretiyorsa gel vazgeç.

Değmez üzülmeye yalan bir sevda için. - Tek dileğim ne biliyor musun? Gözlerimi kapamış senli hayaller kurarken, gözlerimi açtığımda yanımda olman.

 - Yıllar sonraya yazılmış bir mektup gözlerin.

Zarfı dalgınlıkla kapanmış ve bana hiç açılmayacak. - Bütün bi geceyi uykusuz geçirmene sebep olan şeyleri bir nefeste anlatamazsın.

Önce içine atarsın, sonra susarsın. - Hani zorlasan diyorum biraz… Soran olursa şayet; zorla güzellik olmadı deriz, sebebimiz olur en azından ayrılığa.

 - Gelişi güzel ayrılıklardı benimki.

Ben hiç senin kadar esaslı, gitmedim senden. - Sensizliğe yenilmek, sana yenilmekten zor olsa da… Ardımda bir sürü “belki”ler bırakarak, seni içimden terk ediyorum. - Seni unutma fikri bile, sana kavuşma umuduna bağlanıyor içimde.

Senden kaçış varsa bile kurtuluş yok.

 - Ben, senin için ‘belkiydim’.

Sen benim için ‘keşke’.

‘Belki’ seviyordur diye ‘Keşke’lerim ısrarcı bu gece. - Zor mudur gözlere bakarken aşkı görmek? Yoksa sadece aşk mıdır gözlerdeki tek gerçek? - Şimdi benim son diye bitirdiğime, kim bilir kimler ilk diye başlayacak. - Gitme zamanı gelmişse ‘dur’ demenin; Zaman geçmişse ‘dön’ demenin; Ve aşk bitmişse ‘yeniden’ demenin hiç bir anlamı yoktur. 

Yorumlar
Avatar Seçimi Yapın
Son Gönderiler
Son Yorumlar
 • Ahmet 26.05.2024 18:13

  İskenderun da yaşıyorum öğretmenim 60 yaşinda yım yanlız yaşıyorum ciddiysen görüşürüz.. Devamını Gör

 • Mustafa 21.05.2024 16:51

  Yarına kadar çiftelerdeyim Arkadaşlık etmek isteyen bayan arkadaş var mı?

 • Mustafa 20.05.2024 23:41

  Senin o dediğin altın fiyatları 3 sene önceydi hemşerim şimdi gram altın 2.500 lirayı geçmiş. 22 aya.. Devamını Gör

 • Mutlucan 19.05.2024 12:44

  İyi günler Esma hanım birçok mesaj yazılmış ama belli ki cevaplanmamış veya aradığınızı bulamamışsın.. Devamını Gör

 • Admin 19.05.2024 11:42

  Aysu hanım haklısınız nedense kanal 7 de öyle bir sorun var ama henüz giderilmiş değil! TV sesi kısı.. Devamını Gör

 • Nevin Aysu 18.05.2024 11:57

  Dizilerde ki fon müzikleri çok açık rahatsız ediyor lütfen ilgilenin

 • Ali Atak 17.05.2024 23:58

  Ben Ali Atak iyiki yaptim bu Binayi. Yoksa millet disarda kalacakti. ?

 • TR54 15.05.2024 01:59

  Merhabalar, ben fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorum....

 • Sultan 12.05.2024 18:13

  Urla öğretmenevinin telefonuna ulaşamıyoruz, lütfen bu konuda bize yardımcı olurmusunuz 3 gece konak.. Devamını Gör

 • Ahmet 11.05.2024 21:57

  Numara yanlış numaranızı düzeltip günceller misiniz ilanı lütfen

 • Uyumlu 11.05.2024 14:56

  İbrahim bey ben eşimle Gedize termale geleceğiz nasıl yardımcı olabilirsin mesajlaşalım

 • Duygusal Erkek 11.05.2024 00:46

  Üniversiteli kız arkadaşı arıyorum aşk heyecan verici neşe katacak arkadaşlık, dostluk yapacak birin.. Devamını Gör

 • Mira 10.05.2024 12:17

  Oyuncular değişti sanırım eski oyuncular yok bu oyunları tanımıyorum bile dizinin eski oyuncuları da.. Devamını Gör

 • İlhan 09.05.2024 22:54

  Merhaba Çeşme Çiftlikköyde kendine güvenen bayan arkadaş arıyorum mesaj yazın dönüş yaparım.. Devamını Gör

 • Salvador83 09.05.2024 16:57

  Selam seni tanımak isterim evli olmam senin için sorun olmazsa eğer bana yazabilirsin

 • Lila 09.05.2024 10:53

  Tüm hint dizilerini seviyorum hepsi çok güzel bir garip aşk ile başladı sevdamız, kanal 7 çok güzel .. Devamını Gör

 • Murat 08.05.2024 13:20

  26 yaşındayım 67 kiloyum kaslı vücuda sahip yüzmeyi seven fitnesse giden buğday tenli bir gencim giz.. Devamını Gör

 • Mira 08.05.2024 09:18

  Esaret güzel bir dizi severek izliyoruz gerçekten her bölümü çok güzel dizinin emeği geçenlere teşek.. Devamını Gör

 • Sevil Babaotu 06.05.2024 22:35

  bir adres yada tlf.no için 20 dk. uğraştim hala bulamadım.gereksiz birsürü bilgi başka bişey yok ul.. Devamını Gör

 • Muserref 05.05.2024 14:11

  Kiralık ev ariyrum acil üç artı Bir olursa fiyatta normel fiyat olursa sevinirim

Copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik PolitikasıÇerez Politikasıİletişim