02 Ekim 2023 Pazartesi - Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler
Gönderiler

Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler

TAKİP ET

26 Aralık 2022

Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler

Atarlı Sözler 2023, En İyi Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu, Atarlı Kapak Sözleri Sayfamız Gönderiler Üzerinden Okuyabilirsiniz.

Son dönemlerde sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan birisi de sözler. Sevgiliye veya arkadaşa atarlı sözler bu platformlarda paylaşılıyor. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını dile getirmek isteyenler genellikle fotoğraflarının altında veya resimli bir şekilde sosyal medya mecralarında paylaşıyor. Kişinin çeşitli duygu ve hal durumunu dile getirdiği bu atarlı ve giderli sözler WhatsApp’ta durum sözleri olarak da kullanılıyor. Eğer siz de sosyal medya platformlarında paylaşmak için kısa, etkileyici, anlamlı, giderli kapak sözler arıyorsanız “Atarlı Sözler 2023” içeriğimize göz atabilirsiniz.

Atarlı ve giderli sözler WhatsApp durum veya Instagram biyografisinde, Twitter, Facebook gibi ağlarda paylaşılıyor.

Kişinin çeşitli duygu ve hallerini getirdiği atarlı sözler özellikle arkadaş ve sevgililere hitaben yazılıyor.

Kişilerin duygu ve düşüncelerini belli edemediği zamanlarda başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir.

 - Hala çözemedim; uzaktan mı adamsın, adamlığa mı uzaksın. - İstediğin gibi değilsem, isteklerini değiştir, ben değişmem. - Kredisi bitmiş bir dostluğun limitini yükseltmeye gerek yok. - Ben kötü biri değilim.

Sen iyi biri olmamı hak etmemişsindir. - Suskunluğumu hаfife аlmа; konuşursаm Giderli Sözler аğır gelir kаldırаmаzsın!  - Sahipsiz kalıp tutuşunca etekler, Sahibine döner tüm köpekler.! - Sana insan ol demiyorum.

Hiç olmazsa taklit yeteneğini geliştir! - Çakalların özgürlüğü Aslan yerden kalkana kadardır. - Bazı insanlar hep kaptan olurlar, söz konusu dümen çevirmek olunca.

 - Bir zan da şu insanlara gelse kendilerini bu kadar ucuza satmasalar… - Laf yetiştirmekten kendini yetiştirmeyi unutan insanlar var. - Şu saatten sonra sende Fırtına kopsa; bende yaprak oynamaz … - Çakalların özgürlüğü Aslan yerden kalkana kadardır.- Eksik olmayın, dedik.

Fazla olmaya başladınız.

Hayırdır?  - İnsanın ucuzu, insana pahalıya mal olur. - Sen hala kabullenmedin mi sevap sandığın günahlarını! - Attığınız ya da atacağınız kazıkları saklıyorum, saklıyorum ki gün gelip bana döndüğünüzde sizi ağırlayacak yerim olsun. - Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.

 - İnsanlar da fotoğraf gibi; Ne kadar büyütürsen, o kadar düşüyor kalitesi! - Dost dediğin kara günde belli olurmuş.

Söndürün ışıkları, dostlarımı sayacağım! - Nasıl koydum ama insan yerine seni. - Ağır konuşuyorsam sustuklarıma sayarsın. - Ben yokken rüzgаrım eser o dа size yeter.

 - Makyajı akıyor farkının, herkesleşiyorsun. - Benim demir pаrаm senin kаdаr bozuk değil. - Hep 'hayır' dese de hayat hep 'hayırlısı' diyeceğim hayata inat. - Senin yapacağın gider en fazla hoşuma gider.

 - Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omzuna ağır gelir. - Bırak giden gitsin, silen silsin.

Atacak kemiğin varsa, gelecek köpeğin çok olur! - Herkes artist olmuş bana da yönetmenlik düşer. - Düşenin dostu olmaz, ayaktayız da var mı sanki.

 - Gururum ile oynayanın, hayatı ile dans ederim. - Sahne senin devam et, sıra bana gelmesin dua et. - Ne arkamızdan konuşanlara bakarız, nede bizi çekemeyenleri takarız.

Allah’a havale eder yolumuza bakarız. - Şehrin sokakları mezarlık değildi, ama çok kişiyi gömdüm  - Çok üzerime geliyorlar, bardak zaten dolu, damlayana yazık olacak. - Ya özgür bir hayat yaşayacağız ya da hayatı yaşanmamış sayacağız. - Yanımızda gezemeyenler profilimizde geziyor. - Seni laflarım ile göt ederdim, ama sen zaten öylesin.

 - Bizim yaşadığımız hayatın içerisinde, zengin olmak da var paket olmak da. - Canı yanan hiç kimse adalet istemez, istediği tek şey intikamdır. - Rus ruleti mi oynasak, maksat kafamız dağılsın. - Çevrem çok kalabalık, ama hepsi merhabalık.

 - Bizde intikam yok, ama her şeyin bir zamanı var. - Konuşanı herkes anlar, marifet susanı anlamakta. - Şekerim diye konuşan erkek, yarın öbür gün kocaya da kaçar. - Sizin hasta olduklarınızı biz taburcu ettik. - Kırk yılda bir hatır soranın, kırk yılda bir hatırı sorulur. - Yapılan her kahpeliğe bir ziyaret borcumuz olsun.

 - Her gece resmine bakmadan yatamıyorum, illa tüküreceğim. - Sana benden nasihat: Başkasıyla gelen mutluluk, başkasıyla gidecektir. - Hesabını veremeyeceğin işlere kalkışma! Öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar. - Ben insanları harcamayı iyi bilirim.

Yeter ki bozuk olsun.

- Kendi bindiğim gemiyi yakacak kadar deliyken, beni kibritle korkutmaya çalışma! - Bugün laf koymayacağım.

Çay koydum; gel, iç, insanlık gör. - Seni unuttum sanma, sadece değerin kadar hatırlıyorum. - Anladım ki; insanlar; susanı korkak, görmezden geleni aptal, affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar… Oysaki ben istediğim kadar hayatımdalar…  - Göz yumduğum kadar dürüstler ve sustuğum kadar insanlar. - Geç kalınmış bir sevgi, idamdan sonraki affa benzer. - Bu aşkı ikiye bölersek, sana eyvah düşer, bana eyvallah! - Senin için savaşırdım ama verimsiz toprakları fethetmeye gerek yok!  - Biz kaybetmeye, ilkokulda silgi ile başladık, sen neyin kafasındasın? - Bana attığın kazıkları saklıyorum, döndüğünde oturacak yerin olsun diye. - Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omzuna ağır gelir. - Tespih olmuşsun güzelim; herkesin elinde şak şaklardasın.

 - Herkesin derdi ben olmuşum.

Demek ki zamanında iyi koymuşum. - Evet, hepinizin gideri vardı ama hiç biriniz kalıcı değilsiniz. - Sen istediğin kadar kalbimi kır; bende gözyaşı tükenmez güzelim! - Geçecek dediğiniz acılar, şimdi fena geçiriyor umutlarımıza.   - Yerime koyduklarının bir gün sana koyması dileğiyle eyvallah. - Bırak giden gitsin, silen silsin.

Atacak kemiğin varsa, köpeğin çok olur! - Değişen bir şey yok hiç, ölüm hariç, aynı gökyüzü, aynı kader. - Köşeme çekildim gülüyorum size, fark ettim de alayınız yalansınız özde.

 - Azrail bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin güzelim! - Sen annesi, olamayacağın çocuklarıma anlatacağım en güzel masalsın. - Sırtın yere düştü mü, kardeşim dediklerinin bahanesi çok olur. - Deseler ki kaderin onun elinde, hiç muhtaç etmeyin derim, sıkın beynime.

 - Ölmeyi çoktan göze aldım ben, sadece yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum. - Siz vurursunuz bela okurlar, biz vururuz sela okurlar. - Merak etme gülüşlerimi alacak kadar, pahalı değil senin şerefin. - Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur. - Kimine göre adam, kimine göre yalanız aslında gerçek olan biz adamına göre adamız.

 - Silahlar çekildikten sonra, mermiler kimseye saygı göstermez. - Kuyumu kazmaya çalıştığınız kürek benimse eğer, sapına dikkat edin. - Canımızı alanın canı sağ olsun, alamayanın da başı sağ olsun. - Ben kimsenin canını yakmadım, onlar benim ateş olduğumu bile bile geldiler. - Satmadık dostumuzu, bildik hasmımızı, kapatmadık eskilerden kalmış yaralarımızı, akıtırız kardeş uğruna kanımızı.

Bilsinler ki krallar ölmeden bırakmaztacını.

- Mutlu bir ilişki istiyorsan, verdiğin değer ile kaldırdığın götü dengede tutacaksın. - Beni benimle yaşayanlar iyi bilir, gerisi sadece hakkımda söylentidir. - Bu saatten sonra sende fırtına kopsa, bende yaprak oynamaz. - Bizi tanıyan tanır tanımayan randevu alır.

Her insan randevu alamaz çünkü her insanla işimiz olmaz. - Unutma ki insanlar hiçbir zaman değişmez, sadece yalanları değişir! - Altın gibi kalbin olsa neye yazar, ayarın düşük olduktan sonra.   - Farkımız efendi olmak, delikanlı olmak farzımız.

Racona uymayanı, yan kan kustururuz ya da tam sustururuz. - Üflediğim anda söneceksin, beni sadece rüyanda göreceksin.

Emin ol en mutlu günümde, beni geriden izleyeceksin. - Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar! - Öve öve bitiremediğin aşkı, gün gelir söve söve bitirirsin! - Kimine göre adam, kimine göre yalanız aslında gerçek olan biz adamına göre adamız. - Satmadık dostumuzu, bildik hasmımızı, kapatmadık eskilerden kalmış yaralarımızı, akıtırız kardeş uğruna kanımızı.

Bilsinler ki krallar ölmeden bırakmaztacını.

Yorumlar
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
Son Yorumlar
 • İş Ariyorum 2023-10-02 10:35:40

  Trabzon araklıda iş arıyorum »

 • İsmail 2023-10-01 23:20:56

  Yaşım 55.gurbetciyim cifti bayan arkadaş arıyorum »

 • Hakkidik 2023-10-01 18:26:42

  Merhaba arkadaş ben nevzat tanışalım konuşalım arkadaş olalım diyorum nasipse »

 • Melih 2023-10-01 01:59:16

  Olur tanışabilir miyiz »

 • Osman 2023-09-30 23:53:36

  Merhabalar ben istanbul üskudardayım bir bayan arkadaşa tanışmak istiyorum dul bekar yani farketmez.. Devamını Gör »

 • Goncagul 2023-09-30 20:02:11

  Merhabaaa buyrunn »

 • Goncagul 2023-09-30 19:59:57

  Merhaba tanismak isdiyordunuz buyun beyfendi »

 • Temizlikçi 2023-09-30 15:02:54

  Kızılay sok 2 numaralı binada merdiven temizliği maksimum 1 saat işçilik gerektiren bir çalışma.. Devamını Gör »

 • Misafir 2023-09-30 13:24:27

  Merhaba biz 1 Ekim akşama bir gün için oda almak istiyoruz .iletişim nasıl yapariz »

 • Deniz 2023-09-30 13:08:09

  Evimde yatılı temizlik ve yemek yapacak bayan arıyorum »

 • Temizlikçi 2023-09-30 01:28:51

  Gönen acil ev temizliği için genç atik bir temizlikçi lazım »

 • Elmas 2023-09-29 12:15:13

  Merhaba 0 »

 • SucuNe 2023-09-28 15:00:57

  tanismak isterim kader wabsat numarani alabilirmiyim »

 • SucuNe 2023-09-28 14:56:36

  fatmagul seninle tanismak isterim wabsat numarani verirmisin »

 • Hasan 2023-09-28 05:34:00

  Mrb ben hasan corludayim 45 yaşındayım düzgün bir bayanla tanışmak istiyorum tel »

 • Hüseyin 2023-09-27 22:46:12

  Halen vermiyor... »

 • Fazıl 2023-09-27 22:44:27

  Abooo altın 2 ay sonra ucacakmis ekonomistler dedi 2000 bini bulacakmis Gr mı... »

 • Merve 2023-09-27 22:30:49

  Çok tatlı komik bayılıyorum rol onun işi »

 • Mustafa 2023-09-27 22:07:17

  Yahşiyanda tuttugum 1+1 ev için temizlige gelirmisinz »

 • Mustafa 2023-09-27 22:05:58

  merhaba Yahsiyanda tuttugum ev için temizlige gelirmisin »

Gonderiler.com
© 2017 Tüm hakları saklıdır.