21 Nisan 2024 Salı - Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler
Gönderiler

Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler

Takip Et
Yorum Yap
Atarlı Sözler 2023 En İyi Giderli Laf Sokucu Atarlı Kapak Sözler

Atarlı Sözler 2023, En İyi Kısa, Etkileyici, Anlamlı, Giderli, Laf Sokucu, Atarlı Kapak Sözleri Sayfamız Gönderiler Üzerinden Okuyabilirsiniz.

Son dönemlerde sosyal medya platformlarında sıklıkla karşımıza çıkan konulardan birisi de sözler. Sevgiliye veya arkadaşa atarlı sözler bu platformlarda paylaşılıyor. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını dile getirmek isteyenler genellikle fotoğraflarının altında veya resimli bir şekilde sosyal medya mecralarında paylaşıyor. Kişinin çeşitli duygu ve hal durumunu dile getirdiği bu atarlı ve giderli sözler WhatsApp’ta durum sözleri olarak da kullanılıyor. Eğer siz de sosyal medya platformlarında paylaşmak için kısa, etkileyici, anlamlı, giderli kapak sözler arıyorsanız “Atarlı Sözler 2023” içeriğimize göz atabilirsiniz.

Atarlı ve giderli sözler WhatsApp durum veya Instagram biyografisinde, Twitter, Facebook gibi ağlarda paylaşılıyor.

Kişinin çeşitli duygu ve hallerini getirdiği atarlı sözler özellikle arkadaş ve sevgililere hitaben yazılıyor.

Kişilerin duygu ve düşüncelerini belli edemediği zamanlarda başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir.

 - Hala çözemedim; uzaktan mı adamsın, adamlığa mı uzaksın. - İstediğin gibi değilsem, isteklerini değiştir, ben değişmem. - Kredisi bitmiş bir dostluğun limitini yükseltmeye gerek yok. - Ben kötü biri değilim.

Sen iyi biri olmamı hak etmemişsindir. - Suskunluğumu hаfife аlmа; konuşursаm Giderli Sözler аğır gelir kаldırаmаzsın!  - Sahipsiz kalıp tutuşunca etekler, Sahibine döner tüm köpekler.! - Sana insan ol demiyorum.

Hiç olmazsa taklit yeteneğini geliştir! - Çakalların özgürlüğü Aslan yerden kalkana kadardır. - Bazı insanlar hep kaptan olurlar, söz konusu dümen çevirmek olunca.

 - Bir zan da şu insanlara gelse kendilerini bu kadar ucuza satmasalar… - Laf yetiştirmekten kendini yetiştirmeyi unutan insanlar var. - Şu saatten sonra sende Fırtına kopsa; bende yaprak oynamaz … - Çakalların özgürlüğü Aslan yerden kalkana kadardır.- Eksik olmayın, dedik.

Fazla olmaya başladınız.

Hayırdır?  - İnsanın ucuzu, insana pahalıya mal olur. - Sen hala kabullenmedin mi sevap sandığın günahlarını! - Attığınız ya da atacağınız kazıkları saklıyorum, saklıyorum ki gün gelip bana döndüğünüzde sizi ağırlayacak yerim olsun. - Arada makyaj malzemelerini de ye ki, biraz da için güzelleşsin.

 - İnsanlar da fotoğraf gibi; Ne kadar büyütürsen, o kadar düşüyor kalitesi! - Dost dediğin kara günde belli olurmuş.

Söndürün ışıkları, dostlarımı sayacağım! - Nasıl koydum ama insan yerine seni. - Ağır konuşuyorsam sustuklarıma sayarsın. - Ben yokken rüzgаrım eser o dа size yeter.

 - Makyajı akıyor farkının, herkesleşiyorsun. - Benim demir pаrаm senin kаdаr bozuk değil. - Hep 'hayır' dese de hayat hep 'hayırlısı' diyeceğim hayata inat. - Senin yapacağın gider en fazla hoşuma gider.

 - Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omzuna ağır gelir. - Bırak giden gitsin, silen silsin.

Atacak kemiğin varsa, gelecek köpeğin çok olur! - Herkes artist olmuş bana da yönetmenlik düşer. - Düşenin dostu olmaz, ayaktayız da var mı sanki.

 - Gururum ile oynayanın, hayatı ile dans ederim. - Sahne senin devam et, sıra bana gelmesin dua et. - Ne arkamızdan konuşanlara bakarız, nede bizi çekemeyenleri takarız.

Allah’a havale eder yolumuza bakarız. - Şehrin sokakları mezarlık değildi, ama çok kişiyi gömdüm  - Çok üzerime geliyorlar, bardak zaten dolu, damlayana yazık olacak. - Ya özgür bir hayat yaşayacağız ya da hayatı yaşanmamış sayacağız. - Yanımızda gezemeyenler profilimizde geziyor. - Seni laflarım ile göt ederdim, ama sen zaten öylesin.

 - Bizim yaşadığımız hayatın içerisinde, zengin olmak da var paket olmak da. - Canı yanan hiç kimse adalet istemez, istediği tek şey intikamdır. - Rus ruleti mi oynasak, maksat kafamız dağılsın. - Çevrem çok kalabalık, ama hepsi merhabalık.

 - Bizde intikam yok, ama her şeyin bir zamanı var. - Konuşanı herkes anlar, marifet susanı anlamakta. - Şekerim diye konuşan erkek, yarın öbür gün kocaya da kaçar. - Sizin hasta olduklarınızı biz taburcu ettik. - Kırk yılda bir hatır soranın, kırk yılda bir hatırı sorulur. - Yapılan her kahpeliğe bir ziyaret borcumuz olsun.

 - Her gece resmine bakmadan yatamıyorum, illa tüküreceğim. - Sana benden nasihat: Başkasıyla gelen mutluluk, başkasıyla gidecektir. - Hesabını veremeyeceğin işlere kalkışma! Öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar. - Ben insanları harcamayı iyi bilirim.

Yeter ki bozuk olsun.

- Kendi bindiğim gemiyi yakacak kadar deliyken, beni kibritle korkutmaya çalışma! - Bugün laf koymayacağım.

Çay koydum; gel, iç, insanlık gör. - Seni unuttum sanma, sadece değerin kadar hatırlıyorum. - Anladım ki; insanlar; susanı korkak, görmezden geleni aptal, affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar… Oysaki ben istediğim kadar hayatımdalar…  - Göz yumduğum kadar dürüstler ve sustuğum kadar insanlar. - Geç kalınmış bir sevgi, idamdan sonraki affa benzer. - Bu aşkı ikiye bölersek, sana eyvah düşer, bana eyvallah! - Senin için savaşırdım ama verimsiz toprakları fethetmeye gerek yok!  - Biz kaybetmeye, ilkokulda silgi ile başladık, sen neyin kafasındasın? - Bana attığın kazıkları saklıyorum, döndüğünde oturacak yerin olsun diye. - Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omzuna ağır gelir. - Tespih olmuşsun güzelim; herkesin elinde şak şaklardasın.

 - Herkesin derdi ben olmuşum.

Demek ki zamanında iyi koymuşum. - Evet, hepinizin gideri vardı ama hiç biriniz kalıcı değilsiniz. - Sen istediğin kadar kalbimi kır; bende gözyaşı tükenmez güzelim! - Geçecek dediğiniz acılar, şimdi fena geçiriyor umutlarımıza.   - Yerime koyduklarının bir gün sana koyması dileğiyle eyvallah. - Bırak giden gitsin, silen silsin.

Atacak kemiğin varsa, köpeğin çok olur! - Değişen bir şey yok hiç, ölüm hariç, aynı gökyüzü, aynı kader. - Köşeme çekildim gülüyorum size, fark ettim de alayınız yalansınız özde.

 - Azrail bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin güzelim! - Sen annesi, olamayacağın çocuklarıma anlatacağım en güzel masalsın. - Sırtın yere düştü mü, kardeşim dediklerinin bahanesi çok olur. - Deseler ki kaderin onun elinde, hiç muhtaç etmeyin derim, sıkın beynime.

 - Ölmeyi çoktan göze aldım ben, sadece yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum. - Siz vurursunuz bela okurlar, biz vururuz sela okurlar. - Merak etme gülüşlerimi alacak kadar, pahalı değil senin şerefin. - Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur. - Kimine göre adam, kimine göre yalanız aslında gerçek olan biz adamına göre adamız.

 - Silahlar çekildikten sonra, mermiler kimseye saygı göstermez. - Kuyumu kazmaya çalıştığınız kürek benimse eğer, sapına dikkat edin. - Canımızı alanın canı sağ olsun, alamayanın da başı sağ olsun. - Ben kimsenin canını yakmadım, onlar benim ateş olduğumu bile bile geldiler. - Satmadık dostumuzu, bildik hasmımızı, kapatmadık eskilerden kalmış yaralarımızı, akıtırız kardeş uğruna kanımızı.

Bilsinler ki krallar ölmeden bırakmaztacını.

- Mutlu bir ilişki istiyorsan, verdiğin değer ile kaldırdığın götü dengede tutacaksın. - Beni benimle yaşayanlar iyi bilir, gerisi sadece hakkımda söylentidir. - Bu saatten sonra sende fırtına kopsa, bende yaprak oynamaz. - Bizi tanıyan tanır tanımayan randevu alır.

Her insan randevu alamaz çünkü her insanla işimiz olmaz. - Unutma ki insanlar hiçbir zaman değişmez, sadece yalanları değişir! - Altın gibi kalbin olsa neye yazar, ayarın düşük olduktan sonra.   - Farkımız efendi olmak, delikanlı olmak farzımız.

Racona uymayanı, yan kan kustururuz ya da tam sustururuz. - Üflediğim anda söneceksin, beni sadece rüyanda göreceksin.

Emin ol en mutlu günümde, beni geriden izleyeceksin. - Alttan aldık yeteri kadar artık herkes ederi kadar! - Öve öve bitiremediğin aşkı, gün gelir söve söve bitirirsin! - Kimine göre adam, kimine göre yalanız aslında gerçek olan biz adamına göre adamız. - Satmadık dostumuzu, bildik hasmımızı, kapatmadık eskilerden kalmış yaralarımızı, akıtırız kardeş uğruna kanımızı.

Bilsinler ki krallar ölmeden bırakmaztacını.

Yorumlar
Avatar Seçimi Yapın
Son Gönderiler
Son Yorumlar
 • Mustafa 20.05.2024 23:41

  Senin o dediğin altın fiyatları 3 sene önceydi hemşerim şimdi gram altın 2.500 lirayı geçmiş. 22 aya.. Devamını Gör

 • Mutlucan 19.05.2024 12:44

  İyi günler Esma hanım birçok mesaj yazılmış ama belli ki cevaplanmamış veya aradığınızı bulamamışsın.. Devamını Gör

 • Admin 19.05.2024 11:42

  Aysu hanım haklısınız nedense kanal 7 de öyle bir sorun var ama henüz giderilmiş değil! TV sesi kısı.. Devamını Gör

 • Nevin Aysu 18.05.2024 11:57

  Dizilerde ki fon müzikleri çok açık rahatsız ediyor lütfen ilgilenin

 • Ali Atak 17.05.2024 23:58

  Ben Ali Atak iyiki yaptim bu Binayi. Yoksa millet disarda kalacakti. ?

 • TR54 15.05.2024 01:59

  Merhabalar, ben fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorum....

 • Sultan 12.05.2024 18:13

  Urla öğretmenevinin telefonuna ulaşamıyoruz, lütfen bu konuda bize yardımcı olurmusunuz 3 gece konak.. Devamını Gör

 • Ahmet 11.05.2024 21:57

  Numara yanlış numaranızı düzeltip günceller misiniz ilanı lütfen

 • Uyumlu 11.05.2024 14:56

  İbrahim bey ben eşimle Gedize termale geleceğiz nasıl yardımcı olabilirsin mesajlaşalım

 • Duygusal Erkek 11.05.2024 00:46

  Üniversiteli kız arkadaşı arıyorum aşk heyecan verici neşe katacak arkadaşlık, dostluk yapacak birin.. Devamını Gör

 • Mira 10.05.2024 12:17

  Oyuncular değişti sanırım eski oyuncular yok bu oyunları tanımıyorum bile dizinin eski oyuncuları da.. Devamını Gör

 • İlhan 09.05.2024 22:54

  Merhaba Çeşme Çiftlikköyde kendine güvenen bayan arkadaş arıyorum mesaj yazın dönüş yaparım.. Devamını Gör

 • Salvador83 09.05.2024 16:57

  Selam seni tanımak isterim evli olmam senin için sorun olmazsa eğer bana yazabilirsin

 • Lila 09.05.2024 10:53

  Tüm hint dizilerini seviyorum hepsi çok güzel bir garip aşk ile başladı sevdamız, kanal 7 çok güzel .. Devamını Gör

 • Murat 08.05.2024 13:20

  26 yaşındayım 67 kiloyum kaslı vücuda sahip yüzmeyi seven fitnesse giden buğday tenli bir gencim giz.. Devamını Gör

 • Mira 08.05.2024 09:18

  Esaret güzel bir dizi severek izliyoruz gerçekten her bölümü çok güzel dizinin emeği geçenlere teşek.. Devamını Gör

 • Sevil Babaotu 06.05.2024 22:35

  bir adres yada tlf.no için 20 dk. uğraştim hala bulamadım.gereksiz birsürü bilgi başka bişey yok ul.. Devamını Gör

 • Muserref 05.05.2024 14:11

  Kiralık ev ariyrum acil üç artı Bir olursa fiyatta normel fiyat olursa sevinirim

 • Nisa 05.05.2024 13:01

  Emanet dizisini severek izliyoruz bu dizi hiç bitmesin ama sizden rica ediyorum lütfen diziyi hafta .. Devamını Gör

 • Mesude Erdem 05.05.2024 12:53

  Neden telefon numaraları yok ogretmenevlerimize ne oldu

Copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik PolitikasıÇerez Politikasıİletişim