Haber » Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri G Harfi » Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada Göğüs Görmek

13 Eylül 2017

Göğüs rüya tabiri, Rüyamda Göğüs gördüm? Göğüs rüya yorumu, Göğüs ne demektir, Göğüs neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Göğüs görmek ile alakalı tabirler? Göğüs ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada gogus gormek, din, itikat, ilim, comertlik ahlak ve iyi huy gogsunun genis oldugunu gormek, itikadi kuvvet­lendirir, comertligi artar ve halka iyilik eder kucuk ve dar ise bu­nun aksidir. Bir kimse gogsunun buyudugunu gorurse alimse ilmi artar, halktan biri ise mal ve rizki artar bunun akside ziddidir. Bir adamin gogsune vuruldugunu gormesi baska biri yuzunden fenali­ga, gogsunden kir ve pislik temizlemek dusmanlariyla barismaya, mevkii ve makaminin yukselmesine, servetinin artma­sina, gogsunun ortasinda ince killar gormek, kerem ve comertlige, gogsunun her tarafini killarla ortulu gormek, kuvvet ve cesarete yorumlanir. Uyku halinde gorulen gogus ruyasi, din, dindarlik, ilim ve hikmet gibi hususlara isaretle yorumlanir. Danyel (a. s. )'in yorumuKisinin ruyasinda gogsunun da­raldigini gormesi, gam, keder ve uzuntuye dusecegine isa­rettir. Ruyasinda gogsunun genisledigini, ferahladigini gormesi, gonul ferahligina, safa ve sevince erecegine isa­ret eder seklinde yorumlanmistir.  Bazi yorumculara gore, gogsun daraldigini gormek, cimrilige isaret, gogsun genisledigini gormek ise, comertlige isarettir. Ayni yorumcuya gore. Kisinin ruyasinda gogsunun ferah ve genislemis, rahatliga ermis oldugunu gormesi, malinin ve elindeki nimetlerin artmasina, cogalmasina, rizkinin, ge­ciminin genisligine ve selametle huzuruna isaret eder. Ruyada gogus gormek, din, takva, ilim ve hikmete isaret eder. . Bazen de gogsun guzelligi, baskasini ken­disine tercih etmeye isarettir. Ruyada gorulen gogus, misafire veya hani­ma yahut buyuk bir rutbeye isaret eder. Bazen ruyada gorulen gogus, ilim yahut mal veya hidayet ya da sapikliktan kisinin sine­sinde sakladigi seye isaret eder. Gogus, uzuntu, keder ve ferahlik evidir. Bir kimsenin ruyada gogsunun dar oldu­gunu gormesi, o kimseye, uzuntu, keder ve sikinti erismesine isaret eder. Bazen ruyada gorulen gogus darligi, sa­pikliktir. Bir kimsenin ruyada gogsunun tas oldugu­nu gormesi, o kimsenin kalbinin katilasmasina isaret eder. Ruyada gogsu uzerine bukulmek, nifaka isaret eder. Bir kimsenin ruyada gogsunde agri ve aci bulundugunu gormesi, o kimsenin, bir gunah islemesine ve bu gunahtan dolayi da azap olunmasina isaret eder. Yine bir kimsenin ruyada gogsunde agri ve aci bulundugunu gormesi, o kimsenin, malini israf ederek Allah'in (c.c.) rizasi olmayan yer­lere sarf etmesine ve bundan dolayi da azaba ugramasina isaret eder. Bekar bir kimsenin ruyada gogsunde gizli bir sey tasidigini ve onu ifsa edemedigini gor­mesi, o kimsenin, evlenmesine veya o kimse­nin birisine asik olmasina isaret eder. Bir kimsenin ruyada sevgilisinin gogsunde oldugunu gormesi, o kimsenin gogsunden sikayet ettigine isaret eder. Hasta olan bir kimsenin ruyada sevgilisinin gogsunde oldugunu gormesi, o kimsenin, sikayette bulundugu hastaligindan kurtulmasina isaret eder.

Gogsun Genis Oldugunu Gormek

Ruyada gogsunun genis ve guzel oldugu­nu gormek, din ve takvada kemale, gogsunun dar veya kucuk oldugunu gormek de dinde ve takvada noksanliga delalet eder. Ruyada gogsunu genis ve guzel gormek, inancsizin Musluman olmasina, asi kimsenin tovbe etmesine isaret eder. Bazen ruyada gogsunu genis ve guzel gormek, guc ve zor seyleri kolaylastirmaya isaret eder.  Bir kimsenin ruyada gogsunun genis oldu­gunu gormesi, o kimsenin sevince erismesine isaret eder. Kisinin ruyada gogsunu ferah bir halde, guzel ve genis olarak gormesi, iyiye isaret eder denmistir. Bu ruyayi imansiz (kafir) birinin gormesi, onun imana gelecegine, Musluman olacagina isarettir. Asi ve gunahkar birinin gor­mesi ise, onun pismanlik duyup asilikten vaz gececegine, tovbeye gelecegine, ibadet ve itaat yoluna girecegine isa­rettir. Sikinti icinde bulunan biri gorse, onun sikintilarinin ve karsilastigi gucluklerin, zorluklarin kolaylasacagina isarettir seklinde yorumlanir. Bazen gogsun genisligi, İslam' a; gogsun darligi da, isyana isaret eder. Bazen de ruyada insanin gogsunun genisli­gi, comertlige; darligi da, cimrilige isaret eder. Ruyada gorulen gogus genisligi, zulme de isaret eder.

Rüyada Göğüs Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Göğüs Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Rüya Tabirleri G Harfi
Bu gönderiye ifade bırak Toplam oy: 0
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
gonderiler.com