Gönderiler » Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri G Harfi » Rüyada Göğüs Görmek
Gönderi Tarihi: 13.09.2017 00:11 - Güncelleme: 13-09-2017 00:11 Yorum: 0
Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada Göğüs Görmek ne demektir, rüyada göğüs görmek nasıl yorumlanır, rüyada göğüs görmek nasıl tabir edilir? rüyada göğüs görmek nedir ve ne anlama gelir

Göğüs rüya tabiri, Rüyamda Göğüs gördüm? Göğüs rüya yorumu, Göğüs ne demektir, Göğüs neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Göğüs görmek ile alakalı tabirler? Göğüs ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada gogus gormek, din, itikat, ilim, comertlik ahlak ve iyi huy gogsunun genis oldugunu gormek, itikadi kuvvet­lendirir, comertligi artar ve halka iyilik eder kucuk ve dar ise bu­nun aksidir. Bir kimse gogsunun buyudugunu gorurse alimse ilmi artar, halktan biri ise mal ve rizki artar bunun akside ziddidir. Bir adamin gogsune vuruldugunu gormesi baska biri yuzunden fenali­ga, gogsunden kir ve pislik temizlemek dusmanlariyla barismaya, mevkii ve makaminin yukselmesine, servetinin artma­sina, gogsunun ortasinda ince killar gormek, kerem ve comertlige, gogsunun her tarafini killarla ortulu gormek, kuvvet ve cesarete yorumlanir. Uyku halinde gorulen gogus ruyasi, din, dindarlik, ilim ve hikmet gibi hususlara isaretle yorumlanir. Danyel (a. s. )'in yorumuKisinin ruyasinda gogsunun da­raldigini gormesi, gam, keder ve uzuntuye dusecegine isa­rettir. Ruyasinda gogsunun genisledigini, ferahladigini gormesi, gonul ferahligina, safa ve sevince erecegine isa­ret eder seklinde yorumlanmistir.  Bazi yorumculara gore, gogsun daraldigini gormek, cimrilige isaret, gogsun genisledigini gormek ise, comertlige isarettir. Ayni yorumcuya gore. Kisinin ruyasinda gogsunun ferah ve genislemis, rahatliga ermis oldugunu gormesi, malinin ve elindeki nimetlerin artmasina, cogalmasina, rizkinin, ge­ciminin genisligine ve selametle huzuruna isaret eder. Ruyada gogus gormek, din, takva, ilim ve hikmete isaret eder. . Bazen de gogsun guzelligi, baskasini ken­disine tercih etmeye isarettir. Ruyada gorulen gogus, misafire veya hani­ma yahut buyuk bir rutbeye isaret eder. Bazen ruyada gorulen gogus, ilim yahut mal veya hidayet ya da sapikliktan kisinin sine­sinde sakladigi seye isaret eder. Gogus, uzuntu, keder ve ferahlik evidir. Bir kimsenin ruyada gogsunun dar oldu­gunu gormesi, o kimseye, uzuntu, keder ve sikinti erismesine isaret eder. Bazen ruyada gorulen gogus darligi, sa­pikliktir. Bir kimsenin ruyada gogsunun tas oldugu­nu gormesi, o kimsenin kalbinin katilasmasina isaret eder. Ruyada gogsu uzerine bukulmek, nifaka isaret eder. Bir kimsenin ruyada gogsunde agri ve aci bulundugunu gormesi, o kimsenin, bir gunah islemesine ve bu gunahtan dolayi da azap olunmasina isaret eder. Yine bir kimsenin ruyada gogsunde agri ve aci bulundugunu gormesi, o kimsenin, malini israf ederek Allah'in (c.c.) rizasi olmayan yer­lere sarf etmesine ve bundan dolayi da azaba ugramasina isaret eder. Bekar bir kimsenin ruyada gogsunde gizli bir sey tasidigini ve onu ifsa edemedigini gor­mesi, o kimsenin, evlenmesine veya o kimse­nin birisine asik olmasina isaret eder. Bir kimsenin ruyada sevgilisinin gogsunde oldugunu gormesi, o kimsenin gogsunden sikayet ettigine isaret eder. Hasta olan bir kimsenin ruyada sevgilisinin gogsunde oldugunu gormesi, o kimsenin, sikayette bulundugu hastaligindan kurtulmasina isaret eder.

Gogsun Genis Oldugunu Gormek

Ruyada gogsunun genis ve guzel oldugu­nu gormek, din ve takvada kemale, gogsunun dar veya kucuk oldugunu gormek de dinde ve takvada noksanliga delalet eder. Ruyada gogsunu genis ve guzel gormek, inancsizin Musluman olmasina, asi kimsenin tovbe etmesine isaret eder. Bazen ruyada gogsunu genis ve guzel gormek, guc ve zor seyleri kolaylastirmaya isaret eder.  Bir kimsenin ruyada gogsunun genis oldu­gunu gormesi, o kimsenin sevince erismesine isaret eder. Kisinin ruyada gogsunu ferah bir halde, guzel ve genis olarak gormesi, iyiye isaret eder denmistir. Bu ruyayi imansiz (kafir) birinin gormesi, onun imana gelecegine, Musluman olacagina isarettir. Asi ve gunahkar birinin gor­mesi ise, onun pismanlik duyup asilikten vaz gececegine, tovbeye gelecegine, ibadet ve itaat yoluna girecegine isa­rettir. Sikinti icinde bulunan biri gorse, onun sikintilarinin ve karsilastigi gucluklerin, zorluklarin kolaylasacagina isarettir seklinde yorumlanir. Bazen gogsun genisligi, İslam' a; gogsun darligi da, isyana isaret eder. Bazen de ruyada insanin gogsunun genisli­gi, comertlige; darligi da, cimrilige isaret eder. Ruyada gorulen gogus genisligi, zulme de isaret eder.

Rüyada Göğüs Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Göğüs Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

48 kez okundu.
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Rüya Tabirleri G Harfi

Gördüğünüz rüyaları hatırlıyor musunuz? Rüyayınızı bizimle paylaşmak istermisiniz? Rüyanızı yazın sizin isminizle yayınlayalım. Rüya Ekle

DİĞER GÖNDERİLER

  1. Rüyada Hindistan Cevizi GörmekRüyada Hindistan Cevizi Görmek 48 kez okundu.
  2. Rüyada Pijama GörmekRüyada Pijama Görmek 48 kez okundu.
  3. Rüyada Serap GörmekRüyada Serap Görmek 48 kez okundu.
  4. Rüyada Güzel KonuşmakRüyada Güzel Konuşmak 48 kez okundu.
  5. Rüyada Ayrılık GörmekRüyada Ayrılık Görmek 48 kez okundu.
  6. Rüyada Cenabet GörmekRüyada Cenabet Görmek 48 kez okundu.
SON YORUMLAR
Meryem 1 saat önce
ölmedi gitti elif daha çok yaşar baş rol oyuncusu ama çok sıkıcı olmuş film kimse kalmamış Veysel ve.. Devamını Gör »
Nurcan 1 saat önce
Bu rudranın annesi neden gitmiş bilen varsa söylesin lütfen o cadaloz kardeşimi göndermiş evden ne o.. Devamını Gör »
Admin 2 saat önce
Esra hanım bizde aynı bekleyiş içindeydik ama şuanki dizi oyuncuları ve senaryo çok can sıkıcı ilzey.. Devamını Gör »
Esra 2 saat önce
Üç zezondur hergün elifdizisini heyecan labekliyordum ama oyuncular hiç zeynep selim aliyehanim yok .. Devamını Gör »
Esra 2 saat önce
Ya bukadarda olmaz çok severek izliyordum ama zeynep selim aliyehanim Nerede eycesacmalamislar dizi.. Devamını Gör »
Admin 2 saat önce
Bence hayat yaşayınca güzel dimi sinancım ;) »
Sinan 3 saat önce
Senide görmek güzel.... »
Filiz 3 saat önce
Ucuz oyuncular bulup koymuslar diziye oyuncu diye, dizi diziden cikmis »
Sinan 3 saat önce
Bu ezik kız ne sorun oldu böyle hepinize!!!Ölsünde kurtulun bari;) »
TunCay 4 saat önce
Dizinin eski oyuncuları daha iyiydi dizi bozulmuş senaryo degismiş. Bu diziyi elif yüzünden izliyoru.. Devamını Gör »
Hüseyin 4 saat önce
sende kurtul bizde kurtulalım her gün ölmekden bir gün ölmek daha iyi »
Fatma 4 saat önce
Arzu murat zeynep aliye muratın eşi melek yusuf selim ve digerleri nerdeler sanki bu dizide yoklarmı.. Devamını Gör »
Cihan 4 saat önce
Arkadaşlar elif ölmeyecek emin olun ve dizi tüm hızıyla devam edecek »
Fatma 4 saat önce
Ölsün ve filim final yapsın bukadar saçmalık yeter bu nasıl bir senaryo bunu yazan hangi akıla hızme.. Devamını Gör »
Muammer 4 saat önce
Ay çok heyecanlı ailece izliyoruz tşk kanal 7 »
Emel 4 saat önce
Ölmesin ya ölürse filmin anlami kalmszki Bakmaya »
Safiye 4 saat önce
elif öldü? ya başrol oyuncu hiç ölürmü o tekrar hayata döner merak etmeyin »
Çinare 4 saat önce
Adını sen koy ilk sezondan izlediyim yavaş ilerlese bile peşinde koşduran dizi..star tvye transver o.. Devamını Gör »
Sinan 5 saat önce
Sen telvizyodamı izliyorsun?;))) »
Ferdi 5 saat önce
Hiçte bile biz bütün arkadaşlar izliyoruz elifiiiii »
Bu sayfa 0.0113 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.