Gönderiler

Mobil cepten internet wifi paylaşımı ücretli mi olacak?

Mete 24 Aralık 2018 - Son Güncelleme 25.12.2018 15:00 330 Yorum Yap

Mobil cepten internet wifi paylaşımı ücretli mi olacak?

Hotspot VPN mobil internet paylaşımı artık ücretli ve 9 TL olacak diye bir haber gündeme bomba gibi düştü Peki bu haber doğru mu? Hotsp..

Hotspot VPN mobil internet paylaşımı artık ücretli ve 9 TL olacak diye bir haber gündeme bomba gibi düştü Peki bu haber doğru mu? Hotspot nedir? Mobil internet paylaşımı neden paralı olacak? 9 tl ücret neyin nesi? 2019 Yılında Adil kullanım kotası kalkıyor denildi ve milyonlarca internet kullanıcısı bu haber için çok sevinmişti ancak milyonlarca akıllı telefon kullanıcıları kötü bir haber geldi. 2019 yılında hatta 15 ocakta geçerli olmak üzere mobil interneti paylaşımı yapan kişiler ek ücret olarak aylık 9 tl para ödemesi yapacaktır. Böyle bir haber gündemi alabora etti şuanda. Yeni yılla birlikte mobil internet paylaşımı artık ücretli hale geliyor. Turkcell, mobil internet paketi paylaşmlarda, kullanıcı hotspot özelliğini açtığı anda faturasına bir ücret yansıyacak. Vodafone ise bu haberi doğrulamadı. Yeni yılda vodafone kullanıcılarını böyle bir sürpriz beklemiyor. Umarız bu asılsız bir haberdir.

Evli ve eşi çalışmıyorsa 2 bin 59 lira,  evli eşi çalışmıyor ve bir çocuğu varsa 2 bin 87 lira, evli eşi çalışmayan 2 çocuğu olan kişi için 2 bin 116 lira, evli eşi çalışmayan 3 çocuğu varsa 2 bin 155 liralık bir tutar ödenecek.

Gönderi Oluştur
Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com