21 Şubat 2024 Çarşamba - Burçlara Göre Anneler Burçlara Göre Anneler
Gönderiler

Burçlara Göre Anneler

Takip Et
Yorum Yap
Burçlara Göre Anneler

Burcuna Göre Anneler ile ilgili tüm haberler Burcuna Göre Anneler ile ilgili tüm güncel haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Koç Burcu Annelerimiz

Koç burcu Anneniz, size öncelikle cesareti öğretecektir. Yaşamın zorluklarına ve her türlü engellerine karşı iradenizi kullanmanız için sizi teşvik edecektir. Yürekli olmanızı, hiçbir şeyden korkmamanızı, tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Çünkü Koç anne gözüpeklik ve herşeyin üstüne öncü olarak gidebilen savaşçı bir kadındır. Yaşamınızı en iyi şekilde kurgulayarak, deneyimlerle olgunlaşmanızı istemektedir. Özgürlüğünüzü kısıtlamadan sizi izler ve neler yaptığınızı gözlemleyerek gerektiği yerde kendini hissettirmeyi bilir. Seçimlerinizin sonucunda eğer bir yanlışınız varsa adil bir şekilde sizi yargılar. Onun tek isteği evladının yürekli ve dürüst davranmasıdır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Koç annenize bu Anneler Gününde uğur getirecek minik bir pırlanta veya beyaz Necef taşlı bir yüzük satın alabilir. Lale, gelincik, papatya veya güzel bir sardunya çiçeği hediye edebilirsiniz. Bütçenize uygunsa orijinal bir spor bir saat, çok cepli keten bir pantolon veya bluejean, aktif bir kadın olduğu için gerekli her şeyini koyabileceği bir bel çantası, modern bir saç tokası, dişiliğini gösteren parlak renkte bir ruj, pratik bir makyaj malzemesi, parfüm

Boğa Burcu Annelerimiz

Boğa burcu Anneniz, sizi yaşadığınız her olayda yatıştırmayı, sakinliği ve dinginliği öğretir. İçinizdeki güven olgusun ne kadar rahat bir şey olduğunu bildiğinden size de sessizce bunu aşılayacaktır. Yaşamda güvencenizi sağlamanız için maddi ve manevi olarak tüm koşulları sunacak ve sizden de aynı şekilde çalışmanızı başarılı olmanızı, tutumlu davranarak geleceğinizi kurmanızı isteyecektir. Kararlılık özelliğine sahip olan anneniz, size pek fazla karışmasa da yakından izleyecek ve paranızı har vurup harman savurmanız halinde, düzensiz olduğunuzda ve yanlış adımlar attığınızda olaya el koyarak yine sakin bir şekilde doğru yolu gösterecektir. Onun tek isteği güven dolu bir şekilde yaşamınız için doğru adımlar atmanızdır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Boğa annenize bu Anneler Gününde güzel bir para cüzdanı, uğurlu taşı olan minik bir zümrüt yüzük, pembe karanfiller veya kır menekşesi hediye edebilirsiniz. O güzelliklere düşkün bir kadın olduğundan hediyenizi sunuş biçiminiz de önemlidir. Güzel sözler ve onu ne kadar sevdiğinizi belirten cümleler hoşuna gidecektir. Güzellik malzemeleri, parfüm, güneş gözlüğü, şık bir saç tarağı ve toka, yazlık bir çanta, süslü bir ayna, gümüş taşlı bir resim çerçevesi hoşuna gidecektir.

İkizler Burcu Annelerimiz

İkizler Anneniz, iletişimci bir burca sahip olduğundan kültürel konularda sizinle konuşmaktan ve ortak olarak hareket etmekten hoşlanacaktır. Onun için görmek, anlamak çok önemlidir. Sizin de aynı şekilde hislerinizi ve kafanızın içindeki düşünceleri ona anlatmanız çok hoşuna gidecektir. O ham gerçeklerle uğraşmaktan hoşlanır. O sizin dünyayı görmenizi ve herşeye şahit olmanızı, öğrenim hayatınızda son derece başarılı olarak bilgi dünyanızı zenginleştirerek en iyi yerlere gelmenizi isteyecektir. Dil eğitiminize özel önem verecek, arkadaşlıklar kurmanızı ve çevrenizle irtibatta olmanızı sağlayacaktır. Sırlarınızı onunla paylaşmanızdan, olaylara birlikte bakmanızdan büyük zevk duyacaktır. Yeni fikirlere açık olduğu için geleneksel kurallardan ziyade çağın getirdiği tüm yeniliklerden faydalanmanız için elinden geleni yapacaktır.

Annenize ne alabilirsiniz?

İkizler annenize bu Anneler Gününde uğurlu taşı olan Akik, kehribar, inci bir kolye satın alabilir, mimoza, sarı karanfiller ve mine çiçeği hediye edebilirsiniz. Eğer bütçeniz müsaitse bir cep telefonu, kitap veya kısa bir seyahat turu düzenlemeniz çok hoşuna gidecektir. İletişimden yana olan annenize kullanışlı bir ajanda, kullanışlı bir not defteri, evrak çantası, notebook, kalem takımı, seyahat dergisi aboneliği, telsiz bir telefon, şık bir hesap makinesi

Yengeç Burcu Annelerimiz

Yengeç Anneniz, çevresiyle barışık yuvasına aşırı düşkün, çocuklarına inanılmaz derecede bağlı ve üstlerine titreyen bir kadındır. Yönetici burcu olan Ay nedeniyle aşırı hassas ve duygusaldır. Size yaşamınızda bir yön çizmeniz için, içinizdeki bilinç duygunuzu geliştirmeniz adına baskıda bulunarak destek olmaya çalışır. Onun en önemli özelliği duygularıdır. Onu ne kadar çok sevdiğinizi duymak, bilmek ve hissetmek isteyecektir. O da aynı şekilde size olan sevgisinden sık sık söz ederek öneminizi her zaman vurgulayacaktır. Yaşamın her ayrıntısını hissetmeniz için destekleyecek, yaşadığınız evde size ait özel bir köşe hazırlamak için didinecek, sizi aşırı şekilde sahiplenerek koruyacak ve kollayacaktır. Onun istediği gelecekte rahat etmeniz için duygusal dünyanızı güçlü kılacak sevgiyi sunmak ve yuvanızda huzur içinde mutlu olmanızı görmektir.

Annenize ne alabilirsiniz?

Yengeç annenize bu Anneler Gününde uğurlu taşı olan yakut, ay taşı veya kristal bir yüzük hediye edebilir. Leylak veya beyaz menekşe çiçeği alabilirsiniz. Evine ayrı bir önem veren anneniz için evdeki işlerini daha çabuk bitirmesini sağlayacak bir ev aleti de çok hoşuna gidecektir. Gümüş bir resim çerçevesi, ipek bir gecelik takımı, beraber çektirdiğiniz bir resmi büyüterek güzel bir pano hazırlayarak sunmanız, ona ait eski bir eşyayı bakım ve onarımdan geçirerek ona sürpriz bir şekilde vermeniz onu hem duygulandıracak hem de heyecanlandıracaktır. Ayrıca kurutulmuş çiçeklerden bir arajman. Gece Lambası, ilginç yemek tarifleri olan bir kitap

Aslan Burcu Annelerimiz

Aslan Anneniz için, kendinizi ifade etmeniz, yaratıcılık özelliklerinizi göstermeniz ve toplumda beğenilen ve ön planda olan bir kişi haline gelmeniz çok önemlidir. O güneşin kadını olduğu için yavrusunun da parlamasını isteyecektir. Hayal gücünüzün bile alamayacağı kadar yükseğe çıkmanız için size her türlü desteği sunmaktan hoşlanır. Kişiliğinizi geliştirmenizi ve her zaman kaliteli bir yaşam sürmenizi arzulayacaktır. Size yaşam hakkında tüm ipuçlarını kendi tecrübeleri doğrultusunda sunmaktan hoşlanan anneniz için, okul hayatınız, daha sonra iş yaşamınız ve özel dünyanızda herkesin takdir ettiği ve sizin gibi olmak için özendiği bir kişi olmanız kadar gurur verici başka bir şey olamaz. Egonuzu geliştirmeniz ve hayatın lüksünden yararlanmanız için çok çalışmanızı isteyecek ve gözlerin üstünüzde olmasından onur duyacaktır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Aslan annenize bu Anneler Gününde uğurlu taşı olan sarı safir ve sarı Necef taşlı bir kolye hediye edebilir, kırmızı gül, sarı krizantem, orkide veya sarı zambak çiçeği alabilirsiniz. Üstü minik pırlanta taşlarla süslü bir kol saati, parıltılı taşlarla süslü bir saç tokası, minik taşlarla bezeli bir güneş gözlüğü, pullu ve ışıltılı bir gece çantası, ipek bir bluz, sinema veya tiyatro bileti, bir eğlence etkinliği davetiyesi

Başak Burcu Annelerimiz

Başak Anneniz için, saflığınız ve temiz duygularınız çok önemli bir yer tutar. O sizin her zaman düzenli, sabırlı ve çalışkan olmanızı isteyecek, yaşam yolunuzda sistemli bir şekilde ilerleyerek iyi bir mesleğe sahip olmanızdan mutluluk duyacaktır. O son derece titiz ve temiz ortamları sevdiğinden sizin de düzenli olmanızdan hoşlanır. Çapraşık işlerden, gizli saklı hareket etmenizden rahatsızlık duyacaktır. Derin bir anlama gücünüz ve bir amaç peşinde koşmanız için her türlü desteği sunar. Onun için ilerlemek önemlidir. Size sunduğu destekle yetenekleriniz konusunda itekler hatta bir noktaya gelene kadar da rahat edemeyecektir. İdeallerinizi muhakkak gerçekleştirmenizden yana olacaktır. Detayları gözden kaçırmadan her konuda ince eleyip sık dokumanızdan da mutluluk duyacaktır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Başak annenize bu Anneler Gününde uğurlu taşı olan mavi safir, mavi Necef, zebercet ve mavi kristal bir yüzük satın alabilir, açelya, lavanta çiçeği, sarı menekşe ve mimoza hediye edebilirsiniz. Banyosu için özel kokulu sabunlar, yatak odası için kokulu mumlar, fitness kulübü üyeliği, güzel bir saat, beyaz keten bir pantolon, kaliteli bir çanta, not defteri, kaliteli bir kemer ince belinde çok güzel duracaktır.

Terazi Burcu Annelerimiz

Terazi Anneniz için, güzellikler, huzur ve sevgi ortamı çok önemlidir. Sakin ortamlarda yaşamaktan hoşlanan bu öncü kadın sizin de sakinliğinizi sağlamak en sevdiği şeylerden biridir. Mantıklı ve adil olmanız için sizi yüreklendirir ve bilgi dağarcığınızı geliştirmeniz için size destek sunar ve kendinizi güzel hissetmeniz için elinden geleni yapar. İradenizi bilinçli şekilde geliştirmenizi bekler, yaşamın zorlukları karşısında ne olursa olsun sakinliğini muhafaza ederek çözümler bulmanızı sağlar. Siz neye üzülüyorsanız yada içinden çıkamadığınız ne varsa o konuyu sizinle birlikte ele alarak huzurlu bir şekilde problemin üstesinden gelmeniz için yol gösterir. Sizinle birlikte öğrenmekten, gezmekten, aynı şeyleri giyinmekten hoşlanır. Odanızı veya evli iseniz evinizi güzelleştirir, üstünüze başınıza dikkat eder ve koşulları nispetinde size hediyeler almaktan hoşlanır. İlla kendi isteklerini diretmez, sizin de fikrinizi almaktan çok hoşlanır. Sizi rahat bir yaşamın içinde kendi ayaklarınızın üstünde görmek en çok istediği şeydir.

Annenize ne alabilirsiniz?

Terazi annenize bu Anneler Gününde, uğurlu taşı olan opal, pembe kuvars ve pembe Necef bir yüzük alabilir, kır çiçekleri, pembe gül, gardenya ve unutmabeni çiçeği sunabilirsiniz. Ayrıca onun güzelliği için kozmetik malzemesi veya güzel bir kıyafet çok hoşuna gidecektir. Bir sanat etkinliğine davetiye, sinema ve tiyatro bileti, müzik çalar, güzel bir tablo, renkli lens, güneş gözlüğü, sergi davetiyesi, kısa bir seyahat çeki, parfüm

Akrep Burcu Annelerimiz

Akrep Anneniz için, içinde bulunduğu an çok önemlidir. Geçmiş veya gelecekten ziyade şu andaki konumunuz değerlidir. Eğer siz şimdiyi en iyi şekilde yaşarsanız, doğru ve kararlı adımlar atarsanız ve güvenilir bir kişi olursanız, geleceğinizin son derece iyi olacaktır diye düşünür. O nedenle değiştirilemez veya yeniden yaşanamaz herşeyi bir kenara bırakarak, bugünden itibaren hatalarınızı düzenlemenizi ve yine bugün kendinizi yeniden ele alarak hareket etmenizi sağlar. Sezgileri son derece güçlü olduğundan sizin bir hareketinizin neye varacağını veya ne düşündüğünüzü gayet iyi bilir. Eğer yanlış yapıyorsanız hemen o anda devreye girerek sizi yönlendirir ve korur. Her dakikayı sanki son dakikaymış gibi yaşamayı sevdiğinden sizin de her anınızı güzel bir şekilde organize etmenizi bekler. Onun için her doğan gün yeni bir şey yapmalı ve hayatı bugünkü haliyle güçlü karşılamalıdır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Akrep annenize bu Anneler Gününde, topaz, sarı kuvars ve sarı Necef bir yüzük hediye edebilir, koyu kırmızı karanfil, kır çiçekleri ve beyaz güller hediye edebilirsiniz. Ayrıca size ait bir sırrı da paylaşmanız çok hoşuna gidecektir. Kaliteli bir iç çamaşır seti, kokulu tütsüler, ipek bir sabahlık, mor bir giysi, lila rengi bir eşarp, deri bir çanta, güneş gözlüğü, dişi kokular, seksi bir terlik

Yay Burcu Annelerimiz

Yay Anneniz için, araştırmacı veya keşifci yanınızın güçlenmesi, sadece kendi ülke sınırlarınız içinde kalmayıp dünyayı gezmeniz ve görmeniz, yüksek eğitiminiz yapmanız, yabancı dil öğrenmeniz, deneyimsel olmanız ve macera tutkunuz çok önemlidir. Bu sıcak, pozitif enerjili kadın için kendinizi ne kadar geliştirirseniz, uzağı ne kadar hedeflerseniz ve bulduklarınızı onunla ne kadar paylaşırsanız mutluluk ta o kadar büyük olacaktır. o her zaman öğrenmekten sizin sayenizde bilgi dağarcığını geliştirmekten zevk alır. O da aynı şekilde bildiklerini sizinle paylaşır ve geniş görüşüyle sizin dünyaya bakış açınızı büyütür. Sevgisini abartıyla göstermekten hoşlanır ve aynı şekilde abartılı bir şekilde ilgi göstermenizden keyif alır. Onunla birlikte gezmenizden ve yeni yerler keşfetmenizden haz duyar. Siz uzaklarda bile olsanız eğer başarılı iseniz özleminize katlanabilir ve özgürlüğünüze asla karışmaz.

Annenize ne alabilirsiniz?

Yay annenize bu Anneler Gününde, Turkuvaz, lapis lazuli taşlı bir kolye alabilir, leylak, mor menekşe çiçekleri sunabilir ve bütçeniz müsaitse bir yurtdışı seyahatine çıkmasını sağlayabilirsiniz. Spor bir kıyafet, şık bir valiz, ajanda, spor bir saat, kamera, cep telefonu, seyahat kitapları, cep bilgisayarı, egzotik yerlerle ilgili bir kitap

Oğlak Burcu Annelerimiz

Oğlak Anneniz için, toplumsal yaşamınızdaki başarınız ve statünüzün yüksek oluşu çok önemli bir yer tutar. Sizi daha küçük yaşlardan itibaren disiplinli bir şekilde yetiştirir ve belirli bir mesafe koyarak fazla duygusal davranmadan yaşamı öğretmeye çalışır. O pek duygusallıktan ziyade belirli bir ciddiyetle size yaklaşacak ve hayatın güçlükleri karşısında her zaman dimdik ayakta durmanızı sağlayacaktır. Aşırı hassas olmanızdan, en ufak bir güçlükte yılmanızdan ve her şeyde ona koşmanızdan hoşlanmaz. Kendi hayatınızı ne olursa olsun kurmanız için size kendi tecrübelerini sunar fakat yaptığınız yanlışlar karşısında ise mantıklı bir şekilde uyarıda bulunur. Eğer siz başarıya endeksli değilseniz, çalışmıyor tembellik ediyorsanız ve dürüst davranmıyorsanız duygusal olarak size destek olmaktansa yaptıklarınızın sonuçlarına katlanmanız gerektiğini söyleyebilir. Amacı ne olursa olsun prensipli bir insan olmanız ve sorumluluklarınızı bilmenizdir.

Annenize ne alabilirsiniz?

Oğlak annenize bu Anneler Gününde, Lal, akik, ametist ve kehribar bir yüzük hediye edebilir, Kamelya, ful, beyaz gül ve kır çiçekleri sunabilirsiniz. Fazla para harcamanızdan hoşlanmayacak anneniz, tutumlu bir bütçe içinde hareket etmenizden daha fazla mutlu olacaktır. Kokulu ve kaliteli sabunlar, kaliteli bir saat, kaliteli bir şal

Kova Burcu Annelerimiz

Kova Anneniz için, sizinle kurduğu arkadaşlık ilişkisi daha küçücük yaşlarınızdan itibaren önem taşır. Özgürlük kavramına verdiği aşırı önemi size de aşılayacak ve herşekilde bağımsızlığınıza saygı duyacaktır. Onun için önemli olan, sizin ne istiyorsanız ona doğru yönlenmeniz, arzu ettiğiniz şekilde yaşamanız ve güçlü arkadaşlıklar kurarak toplum hayatında bir yer edinmenizdir. Organizasyonlarda ön sıralarda yer almanızdan, dostlarınıza yardımcı olmanızdan, arkadaşlarınızı onunla tanıştırmanızdan ve birlikte sanki anne-evlat değil de bir dostmuşsunuz gibi davranmanızdan çok zevk alacaktır. Bireyselliğinize aşırı saygı gösteren anneniz için sizin kafanızın içindeki fikirler son derece değerlidir. Ne kadar size arkadaşça yanaşsa da bir anne olduğunun bilincinde olarak belirli bir saygı çerçevesi içinde size davranır ve aynı şekilde davranmanızdan da hoşlanır.

Annenize ne alabilirsiniz?

Kova annenize bu Anneler Gününde, ametist ve yeşim taşından bir yüzük alabilir, hercai menekşe ve kır çiçekleri sunabilirsiniz. Pozitif ruhlu anneniz için birlikte olacağınız ve dostlarla paylaşacağınız bir etkinlik düzenlemeniz de son derece keyifli olacaktır. Seyahat çeki, kulüp üyeliği, ilginç takılar, kristal ev eşyaları, kaliteli bir eşarp, parfüm, bilgisayar, internet üyeliği, elektronik bir eşya, fotoğraf makinesi

Balık Burcu Annelerimiz

Balık Anneniz için, hayalleriniz, duygularınız ve renkli iç dünyanız son derece önemlidir. Bu olgulara duyduğu saygıyla size duygusal olarak kendini hep geri planda tutarak sadece ve sadece sizin varlığınız yeterli gelecektir. O kadar fedakar bir yapısı vardır ki, sırf size değil sizinle ilgili herşeye aşırı önem verir. Sizin duruşunuz, kararlarınız, yaşamdaki nefes alışınız onun için ekmek ve su gibidir. Ne olursa olsun sizin yanınızda olur ve siz haksız bile olsanız sizi her insana her şekilde savunur. En ufak bir güçsüzlüğünde aşırı derecede üzülür ve kendini hırpalarcasına ne varsa sizin için seferber eder. Tüm anneler gibi Balık annesi de sevgi doludur fakat hislerini aşırı derecede göstermekten hoşlanır. Mutluluğunuz adına herşeyden vazgeçebilir ve sizin için yapmayacağı şey yok gibidir. Kendini asla düşünmeden herşeyi size göre kurgular ve en ufak bir reddedişinizde çökkünlüğe uğrar. Onun için siz olmazsa olmaz tek insan gibisinizdir.

Balık annenize bu Anneler Gününde, akuamarin, kantaşı, açık mavi Necef bir kolye alabilir, zambak, beyaz gül, inci çiçeği ve nilüfer sunabilirsiniz. Gün boyunca onunla aşırı ilgilenmeniz birlikte olmanızdan çok keyif alacaktır. Fotoğraf Makinesi, deniz yolculuğu, müzikçalar, mistik kitaplar, kamera, gizemli kokular ve mumlar, tütsüler.

Annenize ne alabilirsiniz?

Tüm Anneler özeldir ve Tüm Anneler sevilmeye layıktır, Anneler için en önemli şey sizin huzurunuz, sağlığınız ve mutluluğunuzdur. Siz de annenize sırf bugün değil hergün sevginizi sunmaktan çekinmeyin.

Tüm Annelerin yavrularıyla birlikte nice mutlu seneler birlikte olmalarını diler, Mynet ailesi olarak Anneler Gününüzü kutlarız.

Bu haber toplam 124 kez okundu.

Yorumlar
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Son Gönderiler
Son Yorumlar
 • Sopalı Genc 2024-02-19 20:35:52

  Merhaba size nasıl ulaşa bilirim.bende Soma'da oturuyom

 • Beyhan Saruhan 2024-02-18 17:59:32

  Öğretmen evi rezarvasyon

 • Cenk 2024-02-18 14:13:52

  1+1 evim temizlik için yardımcı olurmusunuz Hatice hanım.

 • Asli 2024-02-18 13:00:03

  Orda mısın

 • Alev 2024-02-17 20:45:56

  SELAM BEN TEKRAR ALEV .. TANIŞMAK ISTERSENIZ TEL. VEREBILIRIM

 • Alev 2024-02-17 20:43:41

  Selam Ateş bey ben Alev ne tür bir arkadas ariyorsunuz Yasim 43 swinger.

 • Ümit 2024-02-15 20:02:45

  Samsun Çarşamba dan tanışmak isteyen bayan arkadaş ariyorum tanışmak isteyen bayan arkadasla rin ara.. Devamını Gör

 • SILA 2024-02-15 19:38:26

  MERHABA TANIŞMAK İÇİN ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM SADECE GÜZEL VAKİT GECİREBİLECEK OLSUN CİDDİ ARAMIYORUM.. Devamını Gör

 • Musa 2024-02-14 21:01:12

  Gündelikçi bayan araniyor öncelikle iyi yemek yapmayı bilen bayan istiyoruz

 • Hikmet Evren 2024-02-14 20:53:24

  Büyük arzumuz yarın tatil edilmesi ve değerli üst makamdan erken bildirilmesi hâlbuki bugün okullar .. Devamını Gör

 • Mehmet 2024-02-14 15:03:25

  Yalnızım birlikte benimle yaşayacak bayan arkadaş arıyorum 35 ile 50 yaş aralığında

 • Hasan 2024-02-13 11:25:55

  Merhaba ben Ercişte yaşıyorum 50-55 arası bayan arkadaş arıyorum ben 64 yaşındayım

 • Elektronik Iş Arıyorum 2024-02-12 13:45:59

  Makbule genç elektronikte 6 buçuk yıl çalıştım bu iş üzerine iş arıyorum

 • Alex 2024-02-11 22:13:58

  Selam ben alex tokat yaşım 34 bekarım ciddi düşünen varsa bayan arkadaş arıyorum evlilik için 170 .. Devamını Gör

 • Sevda 2024-02-11 19:34:33

  Merhabalar, bir iletişim numarası alabilir miyim ?

 • MEHMET ŞAFAK 2024-02-11 04:02:05

  Şengül hanım tanışalım yaş 40 Manavgat ta oturuyorum

 • Aynur Keklik 2024-02-10 22:27:32

  Kurumun numarasina nasıl ulasabiliriz

 • Tiryaki 07 2024-02-10 03:48:13

  30/ 35 yaşlarda ciddi evlilik düşünen kapalı bayan arıyorum ismim Adem

 • Kenan 2024-02-06 21:24:25

  Merhaba ben milasta yaşıyorum bayan arkadaş arıyorum

 • Memur 2024-02-06 19:37:53

  İletişim numaranızı alabilir miyim

Copyright © 2017 Gonderiler.com - Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik PolitikasıÇerez Politikası