Gönderiler

Yalancı Bahar 32. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

15 Ocak 2018 - Son Güncelleme 15.01.2018 18:22 647 Yorum Yap

Yalancı Bahar 32. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

Yalancı Bahar'da bu akşam, Deepali ile Bhatia'nın suçlamaları karşısında kendisine destek olduğu için Arkey'e olan nefreti gidere..

Yalancı Bahar'da bu akşam, Deepali ile Bhatia'nın suçlamaları karşısında kendisine destek olduğu için Arkey'e olan nefreti giderek kaybolan Madubala, ona karşı neler hissettiğini söylemeye cesaret edebilecek midir? Deepali, Madu ve Bittoji'nin Arkey için hazırladığı bu sürprizi nasıl engelleyecek?

Madubala'nın sete geldiğini gören Arkey bu durum karşısındaki şaşkınlığını hiç gizleyemez. Trishna hala Malik'in başına gelenlerden dolayı Padmini'yi suçlamakta ve ondan Malik'le barışmasını istemektedir. Diğer yandan Madubala'ya karşı duyduğu kıskançlıktan dolayı onu ortadan kaldırmak isteyen Deepali yeni bir plan hazırlamıştır. Son günlerde yaşanan olayların ardından Madu'nun Arkey'ye karşı duyduğu bu öfke giderek etkisini kaybetmeye başlamıştır. Bittoo ile Madubala, Arkey'ye Karva ayini için sürpriz hazırlarken Deepali onların bu hazırlıklarını fark eder. Yeni bölümde görüşmek üzere!..

Yalancı Bahar 32. Bölüm Fragmanı...

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com