Gönderiler

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası kaç - Vodafone şikayet başvurusu nasıl yapılır?

13 Haziran 2017 1317 Yorum Yap

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası kaç - Vodafone şikayet başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone, Newbury merkezli uluslararasi 1 İngiliz cep telefonu sirketidir. Dünyanin 30 ülkesinde GSM operatorlügü yapmaktadir. Mob..

Vodafone, Newbury merkezli uluslararasi 1 İngiliz cep telefonu sirketidir. Dünyanin 30 ülkesinde GSM operatorlügü yapmaktadir. Mobil telekomünikasyon sirketi olarak Türkiyenin 2. büyük mobil iletisim sirketidir ve 21 milyon abonesi vardir.

Vodafone Müsteri Hizmetleri Numarasi 0212 444 0 542’yi veya 0542 444 0 542′ ‘dir. Her türlü soru ve sorunlariniz da bu numarayi arayabilirsiniz.

Vodafone Online İslemler menüsüne http://www.vodafone.com.tr/ adresinden ulasabilirsiniz. Online islemlerde bakiye gorüntüleme, fatura bilgileri tl yükleme, fatura ekstrasi, borc odeme, tarife degisikligi gibi bir cok islemi yapabilirsiniz.

Ayrica Vodafone’in internet sitesinde güncel tarifelere bakarak hesabiniza uygun olan en uygun tarifeye gecis yapabilirsiniz. Sitede hattiniza ek olarak faturaniza uygun telefon modelleri, telefon fiyatlari ve hangi tarifeler ile telefon alabileceginiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com