Gönderiler

Rüyada Mühendis Görmek

14 Ocak 2019 71 Yorum Yap

Rüyada Mühendis Görmek

Mühendis rüya tabiri, Rüyamda Mühendis gördüm? Mühendis rüya yorumu, Mühendis ne demektir, Mühendis neye ..

Mühendis rüya tabiri, Rüyamda Mühendis gördüm? Mühendis rüya yorumu, Mühendis ne demektir, Mühendis neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Mühendis görmek ile alakalı tabirler? Mühendis ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada muhendis gormek, dedikoduya ve zarara isarettir. Ruyada muhendis gormek, pek iyiye yorulmaz. Ama bazi yorumculara gore kendinizi muhendis olmus gormek, uzun omurlu olacaginizin isaretidir. Hasta bir kimse, ruyasinda muhendis gorse, sifa bulacagi­na isaretle yorumlanir. Fakir bir kimse gorse zenginligine isaretle tabir edilir. Ruyada muhendis gormek, mamur bir seyin harap olmasina, harap olan bir yerin de mamur olmasina isaret eder. Bazen de ruyada muhendis gormek, izzete, serefe ve bir yerde amirlige isaret eder. Devlet reisinin ruyada kendisini muhendis olmus gormesi, devlet idaresinde tedbirli davranmaya isaret eder.

Rüyada Mühendis Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Mühendis Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com