Gönderiler

Rüyada Fetih Suresi Görmek

31 Ocak 2018 - Son Güncelleme 31.01.2018 23:40 282 Yorum Yap

Rüyada Fetih Suresi Görmek

Fetih Suresi rüya tabiri, Rüyamda Fetih Suresi gördüm? Fetih Suresi rüya yorumu, Fetih Suresi ne demektir, Fetih Suresi neye işare..

Fetih Suresi rüya tabiri, Rüyamda Fetih Suresi gördüm? Fetih Suresi rüya yorumu, Fetih Suresi ne demektir, Fetih Suresi neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Fetih Suresi görmek ile alakalı tabirler? Fetih Suresi ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyasinda Fetih suresini bastan sona veya bir kismini okudugunu veya baskasi tarafindan okundugunu gormek, dunya ve ahiret saadetine ermeye isarettir. Nafi'nin yorumuna gore. Ruyasinda Fetih suresini okudu­gunu veya okundugunu gormek, hayra isarettir. Ruya sa­hibi, sıkıntılardan kurtulur, maksat ve muradina kavusur ve kendisine tum hayir kapilari acilir seklinde tabir edilir. Kirmani'nin yorumu. Fetih suresi ruyasini goren kimseyi Cenab-i Allah affeder, duasini kabul eder, umduguna ka­vusur seklinde yorumlamistir.

Rüyada Fetih Suresi Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Fetih Suresi Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com