Gönderiler

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

16 Aralık 2018 93 Yorum Yap

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

Aşık Olduğunu rüya tabiri, Rüyamda Aşık Olduğunu gördüm? Aşık Olduğunu rüya yorumu, Aşık Olduğunu ne demektir, Aşık Olduğunu neye ..

Aşık Olduğunu rüya tabiri, Rüyamda Aşık Olduğunu gördüm? Aşık Olduğunu rüya yorumu, Aşık Olduğunu ne demektir, Aşık Olduğunu neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Aşık Olduğunu görmek ile alakalı tabirler? Aşık Olduğunu ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada asik olmak, belaya, uzuntu ve ke­dere isaret eder. Ruyada asik oldugunu gormek, bir belaya ugramaya ve uzuntuye dusmeye isaret eder. Yine ruyada asik oldugunu gormek, ruya sahibinin gizleyemedigi bir sozu acilmasina da isaret eder. Bazi kere de ruyada asik olmak, uyanikken bir seye duskunluge, hasta icin uzuntu ve ke­dere ve fakirlige isaret eder. Ruyada gorulen asik kimse, iyi veya kotu isleri arzu eden bir kimseye isarettir. Ruyada severek bir is yaptigini ve onu yaptikca zevk aldigini gormek, nefsin arzusu­na uymaya ve sonu gelmez isler pesinde kos­maya isaret eder.

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 1
0
0
1
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com