Gönderiler

Milli Piyango (MPİ) yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Piyango çekilişi saat kaçta belli olacak?

30 Aralık 2018 175 Yorum Yap

Milli Piyango (MPİ) yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Piyango çekilişi saat kaçta belli olacak?

2019 yılına girerken milyonlarca insanın gözü, kulağı yılbaşı gecesi verilecek olan büyük ikramiyede olacak. Milli Piyango İdaresi MPİ ..

2019 yılına girerken milyonlarca insanın gözü, kulağı yılbaşı gecesi verilecek olan büyük ikramiyede olacak. Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yıl başı gecesi gerçekleştirilecek olan büyük ikramiye fiyatının rekor olarak belirlenmesinin hemen ardından zengin olma umudu ile bilet alan vatandaşlar çekilişin yapılacağı saati vede hangi kanalda yayınlanacağını araştırmaya başladı. 2019 Milli Piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta yapılacak ve hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Her yıl sonu yeni yıla girdiğimiz gece Milli Piyango (MPİ) özel çekilişi heyecan ve merak ile bekleniyor. Milli Piyango İdaresi'nin bu yıl için belirlediği rakam hayalleri zorlayacak bir miktarda olduğundan bilet alan sayısı bir hayli fazla. İkramiyenin kendisine çıkma umuduyla piyango bileti alan vatandaşların internet üzerinden araştırmaları şimdiden başlamış durumda. Milyonlarca insanın beklediği Milli Piyango MPİ sonuçları 31 aralık 2018 gecesi açıklanacak. Peki, 2019 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi ne zaman, saat kaçta,  hangi kanalda yayınlanacak?

2019 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Milli Piyango çekilişi için geri sayım başladı. Milyonlarca kişi özel çekilişin yapılacağı saati ve kanalı şimdiden araştırıyor. Milli Piyango 2019 yılbaşı özel çekilişi, birçok ödül verileceği için 31 Aralık Pazartesi günü 18.00-24.00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacak.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİŞ SONUÇLARI

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com