Gönderiler

Milli Piyango Çekilişi 2019 yılbaşı sonuçları sıralı tam liste bilet sorgulama ekranı

01 Ocak 2019 404 Yorum Yap

Milli Piyango Çekilişi 2019 yılbaşı sonuçları sıralı tam liste bilet sorgulama ekranı

Milli Piyango 2019 yılbaşı özel çekilişi kurum tarafından Ankara'daki binada gerçekleştirildi. 70 milyon TL'lik dev ikramiyenin ..

Milli Piyango 2019 yılbaşı özel çekilişi kurum tarafından Ankara'daki binada gerçekleştirildi. 70 milyon TL'lik dev ikramiyenin tam bilete çıkmasının ardından yıllar sonra Milli Piyango çekilişlerinde bir ilk yaşandı. İşte Milli Piyango sonuç sorgulama yapmak isteyenler için oluşturulmuş yılbaşı bilet sorgulama ekranı ve talihli numaralarla ilgili gönderiler..

Milli Piyango çekilişi sonuç sorgulama işlemleri 2019 yılbaşı çekilişinin hemen sonrasında ikramiye tutarlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya hala devam ediyor. Çekilişlerin sona ermesinin hemen ardından aktif hale gelen Gonderiler.com Milli Piyango sorgulama ekranı biletlere isabet eden ikramiye tutarlarını gösterdi. İşte Milli Piyango 2019 çekilişinde çıkan bazı numaralar ve bilet sorgulama sayfası..

1 Milyon TL çekiliş sonuçları: Kurum tarafından açıklanan ilk olarak 1 Milyon TL çekilişi gerçekleştirildi. Ankara'da çekilen ilk büyük ikramiyede çıkan numaralar 8977111 oldu. 

Amorti rakamları: İdare tarafından 1 Milyon TL çekilişinden sonra amorti rakamları açıklandı. 2 rakam 4 ve 9 olarak belirlendi.

7 milyon LİRA çekiliş sonuçları: Amorti rakamlarının açıklanmasının ardından 7 milyon TL çekilişi gerçekleşti. 7 milyon TL'ye çıkan numaralar ise: 9915188 oldu.

MİLLİ PİYANGO BÜYÜK İKRAMİYE NUMARALARI

70 milyon Liralık çekiliş sonuçları: İdare 70 milyon TL'nin tam bilete çıktığını açıklamasının hemen ardından Türkiye'de seneler sonra bir ilk yaşandı. 70 milyon TL'lik dev ikramiye İstanbul'dan çıkarken kazandıran numara ise: 7615536 oldu.

Milli Piyango amorti numaraları saat tam kaçta başladı?
MPİ'den yapılan açıklamaya göre teselli olarak'ta bilinen amorti çekilişi saat 18:00'de yapıldı. Diğer yandan saat 15:00'te başlayan çekilişler halka açık olarak gerçekleştirildi. Ve bu saatten itibaren basın mensuplarının görüntü almasına izin verilirken kurumun kendi internet adresindeki naklen, canlı yayın amortiyle aynı saatte yani 18:00'de aktif oldu.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 4
2
1
0
0
0
1
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Milipiyango 3 ay önce

    3032641

    1 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com