Gönderiler

Kördüğüm 179. Bölüm özeti ve fragmanı izle 1 şubat Kanal 7

31 Ocak 2018 1268 Yorum Yap

Kördüğüm 179. Bölüm özeti ve fragmanı izle 1 şubat Kanal 7

Kördüğüm 179. Bölüm izle - 1 Şubat 2018 Perşembe Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürük..

Kördüğüm 179. Bölüm izle - 1 Şubat 2018 Perşembe

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü Kördüğüm'ün 179. Bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Kördüğüm 179. Bölüm türkçe dublaj izle. Kördüğüm son bölüm izle.

TAPASYA GERÇEKLERİ SAKLAYACAK MI?

Tapasya bir daha çocuk sahibi olamayacağını Raghu'ya nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Nani ise bu gerçeği ondan saklamasını söyler.

Tapasya ile Nani, İçça nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez hemen doktora gider. Fakat doktor hamilelik için hiç olumlu konuşmaz. Tapasya'nın sağlık sorunlarından dolayı ömür boyu bebek sahibi olamayacağını söyler. Tapasya, Raghu'nun çocukları ne kadar çok sevdiğini düşündükçe kahrolur. Jogi ise  Tapasya'ya kızgınlığını bir yana bırakıp ona destek olmaya çalışır. Nani her ne olursa olsun bu durumu Raghudan saklamaları gerektiğini söyler. Tapasya ise yalan söylemek istemez ama terk edilmekten de çok korkar.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 8
5
2
0
0
0
0
1
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Burcu 1 yıl önce

    Kore dizileri başlasın sadece buradan takip edecegimemoticon çok güzel özet veriyorsunuz sitede çok güzel anlaşılır. Ayrıca kıyafet reklamlarına hep bakıyorum sitenizin harika şeyler var burdan diğer takipcilerede tavsiye ederim çok güzel parçalar varemoticon)

    0 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com