Gönderiler

Elif 662. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Şubat Salı

02 Şubat 2018 1841 Yorum Yap

Elif 662. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 6 Şubat Salı

Elif 662. Bölüm izle - 6 Şubat 2018 Salı TÜLAY İLE MELEK KARŞILAŞACAK MI? Elif'in ..

Elif 662. Bölüm izle - 6 Şubat 2018 Salı

TÜLAY İLE MELEK KARŞILAŞACAK MI?

Elif'in salı akşamı yayınlanacak 662. yeni bölüm özeti şöyle: Tülay'la Veysel, Melek'in başına gelenleri öğrenmek ve ona bunu kimin yaptığını anlamak için Melek'i soru yağmuruna tutacaktır. Elif'se nihayet Süreyya'ya annesini televizyonda gördüğünü söyler.

Tülay'la Veysel nasıl olup ta Melek'in ölmüş gibi gösterildiğini vede bunca zamandır nerede, kimin yanında yaşadığını öğrenmek için hemen Melek'i sorguya çekerler. Veysel, Melek'e bunları kimin ve niye yaptığını öğrenmek için çok kararlıdır. Konakta ise Elif, nihayetinde Süreyya'ya annesinin hayatta olduğunu vede hatta onu televizyonda gördüğünü söyler. Süreyya, Elif'in bu sözleri üzerine Yıldız'a hemen Elif hakkında sorular sormaya başlar. Kerem'se Süreyya'nın konakta olmasından dolayı çok memnundur, kendine itiraf edemese de Süreyya'ya yakınlaşmaya başlar.

Elif 662. Bölüm Fragmanı...

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 7
6
0
0
0
0
1
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Senan 1 yıl önce

    Nihayat be sonunda Veysel ve Tülay Melek`i gördü artık şimdi Veysel için Melek`e bunları kimlerin yaptığının hesabını sormanın vakti gelmiştir. Veysel bence olanları öğrenmek için, Melek`in başına nelerin geldiğini öğrenmek için herşeyi yapacak yolu bence Macide hanım`la da kesişecek.

    5 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com