Gönderiler

Elif 657. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Ocak Salı

29 Ocak 2018 - Son Güncelleme 29.01.2018 15:10 749 Yorum Yap

Elif 657. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Ocak Salı

Kanal 7'nin femon dizisi Elif'in 30 ocak salı akşamı yayınlanacak olan 657. bölüm fragmanı ve özeti yayında. İşte Elif 657. böl..

Kanal 7'nin femon dizisi Elif'in 30 ocak salı akşamı yayınlanacak olan 657. bölüm fragmanı ve özeti yayında. İşte Elif 657. bölüm detayı...

RANA TARIK'I TUZAĞA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR

Elif 657.Bölüm Özeti: Elif'in bu bölümünde Rana, Tarık'tan intikam almak için harekete geçmiştir. Ve işleri ters giden Tarık'sa iyice köşeye sıkışmıştır. Rana'nın bu defa yapacağı planı ne olacak?

İnci kendisine birtürlü inanmayan Tülay'a küsmüştür. Tülay'sa kazadan sonra olanları İnciye anlatamadığından dolayı çok üzgündür. Diğer yandan ise Vildan, Tarık'ın zorlamasıyla Macide hanımca ilaç diye zehir içirmeye devam eder. Macide'nin sağlığının kötüye gitmesi de herkesi endişelendirir. Ve onun bu haline bir anlam veremeyen Kerem'se çaresiz kalır. Şirkette ise Rana, Tarık ile tartıştıktan sonra izin alıp ondan uzaklaşmak için kendi evine kapanır. Ona ulaşamayan Tarık'ın sinirleri git gide bozulmaya başlar. Bu durum Rana'nın ise çok hoşuna gider. Tarık'tan intikam alıp canını yakmak isteyen Rana kendini dost sanan Hümeyra'yı ağına düşürmüştür.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 4
2
0
0
0
0
1
1
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com