Gönderiler

Elif 652. Bölüm özeti ve fragmanı izle 23 ocak salı Kanal 7

22 Ocak 2018 - Son Güncelleme 22.01.2018 20:30 859 Yorum Yap

Elif 652. Bölüm özeti ve fragmanı izle 23 ocak salı Kanal 7

Elif 652. Bölüm izle - 23 Ocak 2018 Salı Kanal 7 ekranlarının fenomen dizisi Elif'in 23 Ocak Salı akşamı yayınlana..

Elif 652. Bölüm izle - 23 Ocak 2018 Salı

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizisi Elif'in 23 Ocak Salı akşamı yayınlanacak 652. yeni bölümünde, İnci sokakta kızını arayan Melek'i görür. Ve gördükleri karşısında şok olan İnci herşeyi Tülay'a anlatır. Tarık'sa Macide'yi öldürmek için eline geçen bu fırsatı değerlendirmeye çalışır.

Melek, Elif'i aramak için dışarı çıktığında İnci ile karşılaşır. Bunca zamandan sonra Melek'i karşısında gören İnci şok olur. Ve Gördüklerini Tülay'a anlatan İnci, Tülay'ı Melek'in yaşadığına bir türlü ikna edemez. 

Melek'in psikolojisinin yerinde olmaması ise Jülide'yi tedirgin etmeye başlamıştır. Melek'in vede kendi ailesinin zarar görmemesi için çalışan Jülide bu durum için bir çözüm yolu arar. Diğer yandan Tarık, Macide ile Mustafa'nın Melek hakkında ulaştığı bir bilgiyi öğrenir. Ve bunun üzerine Tarık, Macide'yi daha da büyük bir tehlike olarak görmeye başlar ve hemen zehirli ilaçları vermesi için Vildan'ı zorlar. 

Macide kendini çok kötü hissettiği için odasına kapanmıştır. Herkes etrafında pervane olurken, Tarık, Macide'nin bu haline çok sevinir ve Vildan'a bu durumu hemen fırsata çevirmesini söyler. Vildan bu kez şeytana uyacak mıdır? 

Elif 652. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 4
1
2
1
0
0
0
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Eda 1 yıl önce

    Artik bu kadar deyil ya surekli elif kacirilir hic mutlu olmaz rehan yok tarik seri katil yapmayin ya melek kizim diye tutusuyor. Guzelik verin azcik ya biraz komediye ceviririn artik izlemek istemiyor. Kimse farkindamisin yonetmen melek duzelsin ve tarigin ysptiklari ortaya ciksin reyhan geri dönsun lutfen aptal lar rolunu oynaymaya basladiniz hep kayip hep aci bu ne ya biraz vuzelik katin diziye

    2 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com