Gönderiler

Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 8 Aralık

04 Aralık 2018 143 Yorum Yap

Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 8 Aralık

Ah Kalbim heyecan dolu 280. bolum fragmaniyla izle7 de.. Ah Kalbim'de bu bölüm Pragya sonunda gercek kimligini Abhi'ye itiraf etmeyi basa..

Ah Kalbim heyecan dolu 280. bolum fragmaniyla izle7 de.. Ah Kalbim'de bu bölüm Pragya sonunda gercek kimligini Abhi'ye itiraf etmeyi basarir. Tam her sey yoluna girmisken Abhi Simonika'nin pesine duser. Fakat basina hic ummadigi bir olay gelir. Abhi bundan sonra ne yapacak?

Simonika'dan sonra Sangram da yakayı ele verir. Purab karısını kaçırmak isteyen Sangram'ı polise teslim eder. Etraflarındaki sorunlardan arındığı için rahatlayan Pragya gerçek kimliğini Abhiye itiraf etmeye karar verir. Abhi karşısındaki kişinin Pragya olduğunu bildiği ve gerçekleri anlatacağını hissettiği için bu defa ondan intikam almak ister. Pragya'nın konuşmasına müsaade etmeyen Abhi onunla dalga geçer. Pragya sonunda Abhi'ye gerçekleri anlatmayı başarır. Abhi ile Pragya sonunda kavuşur. Diğer yandan Simonika polisle kovalamaca oynar. Abhi tesadüfen onu gördüğünde ise Simonika paniğe kapılır. Abhi, Simonika'yı yakalamak üzereyken aniden rahatsızlanır. Abhi kendine geldiğinde neyle karşılaşacak?

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 4
1
2
0
0
1
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com