Gönderiler

2019 Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları (MPİ) TAM LİSTE Bilet Sorgulama - 2019 MPİ Çekiliş Sonuçları

30 Aralık 2018 335 Yorum Yap

2019 Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları (MPİ) TAM LİSTE Bilet Sorgulama - 2019 MPİ Çekiliş Sonuçları

2019 Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları sıralı Tam Liste Amorti Sorgulama ekranı... 2018-2019 yılı 70 Milyon TL olarak be..

2019 Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları sıralı Tam Liste Amorti Sorgulama ekranı... 2018-2019 yılı 70 Milyon TL olarak belirlenen Milli Piyango yılbaşının büyük ikramiyesi, 2018 MPİ yılbaşı çekiliş Sonuçları tam listesini vede Yılbaşı Milli Piyango Biletinize ikramiye sonuçlarının çıkıp çıkmadığını buradan öğrenebilirsiniz. İşte Milli Piyango Yılbaşı çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı...

Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Sorgulama Sıralı Tam Liste 2019 Milli Piyango Yılbaşı çekiliş sonuçları Amorti Sorgulama... gibi aradığınız detaylar burada yer alıyor. Milli Piyango İdaresinin (MPİ) 31 Aralık 2019 Yılbaşı Özel Çekilişinde vereceği 70 milyon liralık büyük ikramiyenin numaraları açıklandığı andan itibaren buradan sorgulayabilirsiniz. 2019 MPİ bilet sorgulama ekranı, yılbaşı biletinin tam listesi ve Yılbaşı Milli Piyango özel çekiliş sonuçlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

2019 Milli Piyango büyük ikramiye ne kadar?

Türkiye'de her yıl milyonlarca vatandaşın zenginlik hayalleri kurduğu ve bu yıl büyük ikramiyenin 70 milyon tl olarak belirlendiği Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa çıktı.

SAHTE MİLLİ PİYANGO BİLETİ NASIL ANLAŞILIR?

Milli Piyango İdaresi bayilik ruhsatını (gezici bayilerde yaka kartı) taşıyan ve istenildiğinde ibraz eden kişilerden satın alınması gerekir.

Biletin arkasında bayi satış mührü bulunmalıdır. Pürüzsüz veya kağıdın örselenmemiş olmasına dikkat edilmelidir.

Biletin sol alt bölümde bulunan güvenlik numarası iki parmak arasında gezdirildiğinde rakamların kabarık olduğu hissedilmelidir.

Bilet ışığa tutulduğunda bilet kağıdının dokusu içinde beyaz renkli MP amblemli filigranı vardır.

Ultraviyole (UV) ışıkta mavi ve açık yeşil renkli parlayan ve kesik çizgiler şeklinde dağılımı bulunan elyaflar (3mm.) bulunmaktadır.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com