Gönderi Tarihi: 31.08.2017 21:46 - Güncelleme: 31-08-2017 21:46 Yorum: 0
Rüyada Sütten Kesmek

Rüyada Sütten Kesmek

Rüyada Sütten Kesmek ne demektir, rüyada sütten kesmek nasıl yorumlanır, rüyada sütten kesmek nasıl tabir edilir? rüyada sütten kesmek nedir ve ne anlama gelir

31 Ağustos 2017 21:46

Sütten Kesmek rüya tabiri, Rüyamda Sütten Kesmek gördüm? Sütten Kesmek rüya yorumu, Sütten Kesmek ne demektir, Sütten Kesmek neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Sütten Kesmek görmek ile alakalı tabirler? Sütten Kesmek ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Uykuda gorulen sutten kesme ruyalari degi­sik sekillerde yorumlanmistir. Bir annenin ruyada sutten kesilme zamani gelmemis olan kucuk bir bebegini, sutten kesmis oldugunu gormesi, pek iyi sayilmamistir. Bu ruya hayra yorumlanmamistir. Bu ruya, ruya sahibi kadinin haksizlik yapan veya yapacak olan bir anne olduguna veya kocasina (cocugun babasina) iyi davranmadigina, yanlis bir tutum icinde olduguna ve­yahut cocuguna karsi, sefkatsiz merhametsiz davrandigi­na isaret eder seklinde yorumlamislardir. Ruyasinda bir bebegin sutten kesildigini gorup de ses ci­karmadigini gormek, ruya sahibinin, bir haksizligi gordu­gu ve bildigi halde ona ses cikarmayarak o haksizliga or­tak olacagina isaret eder seklinde yorumlanmistir. Sutten kesilme zamani gelmis olan bir cocugunun sutten kesmesi icin hanimina yardimci oldugunu gormek, onun (ruya sahibinin), gercek hayatta da karisina yardimci olan bir insan olduguna isarettir seklinde yorumlanmistir. Şayet cocuk cok kucuk, sutten (memeden) kesilme zamani gelmeden sutten kesilmesinde karisina yardimci oldugu­nu gorurse, bu onun (haniminin) haksizliklarina goz yu­man ve ona kotuluklerde, hatalarda yardimci olduguna isaret eder seklinde yorumlamislardir.

Rüyada Sütten Kesmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Sütten Kesmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak
Toplam 0 Oy
0
0
0
0
0
0
0
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Rüya Tabirleri S Harfi

Gördüğünüz rüyaları hatırlıyor musunuz? Rüyayınızı bizimle paylaşmak istermisiniz? Rüyanızı yazın sizin isminizle yayınlayalım. Rüya Ekle

112 kez okundu.

DİĞER GÖNDERİLER

  1. Rüyada Nefes Darlığı GörmekRüyada Nefes Darlığı Görmek
  2. Rüyada Kabız OlmakRüyada Kabız Olmak
  3. Rüyada Casus GörmekRüyada Casus Görmek
  4. Rüyada Bağlama ÇalmakRüyada Bağlama Çalmak
  5. Rüyada Borç ÖdemekRüyada Borç Ödemek
  6. Rüyada Babayiğit GörmekRüyada Babayiğit Görmek
POPÜLER GÖNDERİLER
Bu sayfa 0.0259 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com