Gönderi Tarihi: 13.09.2017 00:10 - Güncelleme: 13-09-2017 00:10 Yorum: 0
Rüyada Gemici Görmek

Rüyada Gemici Görmek

Rüyada Gemici Görmek ne demektir, rüyada gemici görmek nasıl yorumlanır, rüyada gemici görmek nasıl tabir edilir? rüyada gemici görmek nedir ve ne anlama gelir

13 Eylül 2017 00:10

Gemici rüya tabiri, Rüyamda Gemici gördüm? Gemici rüya yorumu, Gemici ne demektir, Gemici neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Gemici görmek ile alakalı tabirler? Gemici ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada gemici gormek, yalancilik ile yorumlanir. Ruyada gemici gormek pek hayra isaret etmez. Bu ru­ya yalanciya veya deveciye, ya da kiraciya ve seyislere isa­retle tabir olunur denmistir. Bazi yorumculara gore ise, ru­yada gemici gormek, ruya sahibinin islerini yuruten kim­seye isaret eder seklinde tabir olunmustur. Ruyada gemiciyi gormek, islerini yuruten kimseye isaret eder. Bazen ruyada gemici gormek, hapishane mudurune, devlet reisinin vekiline, kumanda­nina ve devlet reisi ile tebaasi arasinda vasita olan zata isaret eder. Bazen de ruyada gemici gormek, deveci­ye, kiraciya ve seyislere isaret eder. Ruyada gemi yapan ustayi gormek, kadin simsarlarina isaret eder.

Rüyada Gemici Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Gemici Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak
Toplam 0 Oy
0
0
0
0
0
0
0
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Rüya Tabirleri G Harfi

Gördüğünüz rüyaları hatırlıyor musunuz? Rüyayınızı bizimle paylaşmak istermisiniz? Rüyanızı yazın sizin isminizle yayınlayalım. Rüya Ekle

81 kez okundu.

DİĞER GÖNDERİLER

  1. Rüyada Nefes Darlığı GörmekRüyada Nefes Darlığı Görmek
  2. Rüyada Kabız OlmakRüyada Kabız Olmak
  3. Rüyada Casus GörmekRüyada Casus Görmek
  4. Rüyada Bağlama ÇalmakRüyada Bağlama Çalmak
  5. Rüyada Borç ÖdemekRüyada Borç Ödemek
  6. Rüyada Babayiğit GörmekRüyada Babayiğit Görmek
POPÜLER GÖNDERİLER
Bu sayfa 0.0358 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com