Gönderi Tarihi: 29.08.2017 10:07 - Güncelleme: 29-08-2017 10:07 Yorum: 0
Rüyada Davet Görmek

Rüyada Davet Görmek

Rüyada Davet Görmek ne demektir, rüyada davet görmek nasıl yorumlanır, rüyada davet görmek nasıl tabir edilir? rüyada davet görmek nedir ve ne anlama gelir

29 Ağustos 2017 10:07

Davet rüya tabiri, Rüyamda Davet gördüm? Davet rüya yorumu, Davet ne demektir, Davet neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Davet görmek ile alakalı tabirler? Davet ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada bir davet verildigini gormek, genellikle hayra yorumlanir. Ancak kisa sureli sevinclerden sonra bir hayal kirikliginin olmasi da mumkundur.  Ruyada bir davet verildiginin gorulmesi, cogunlukla hayra isaret eder. Ruyada davet etme ve edilme, hayirli bir is icin toplanildigim gormek, iyidir. Hayirlidir. Bu ruya hayra isaret olarak yorumlanir. Ruyanizda aksam yemeginde toplandiginizi veya davet edil­diginizi veya ettiginizi gormek, birilerine iyilik ve yardim edeceginize isarettir. Herhangi bir dugun yemegine davet ise, hayir islerinde ve iyiliklerde birlik beraberlik isaretidir. Ruyada gorulen yemek daveti, hayir icin toplanmaya isarettir.  Ruyada bir cok kimseyi yemege davet etti­gini gormek, nefsini kotu gorulen bir ise yo­neltmeye isarettir. Ruyada dugun yemegine davet edilmek, pismanliga isaret eder. Ruyada ziyafet yemeginde hazir bulun­mak, mujde ve sevince isaret eder. Bol cesitli yemeklerin ve sarabin bulundu­gu meclise davet edilmek, cihada (savasa) cagirilmaya ve sehit olmaya isaret eder. Bir davet tertipleyip, o davette toplulugun hazir bulundugunu ve yemegi yediklerini gor­mek, o toplulugun basina yonetici veya bas­kan olmaya isaret eder. Uzuntulu ve hasta birisinin bir davete git­mesi, uzuntusunden ve hastaligindan kurtula­cagina isaret eder. Bir davet tertipledigini gormek, ruya sahi­binin kaybetmis oldugu bir seyi varsa bulaca­gina isaret eder.

Rüyada Davet Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Davet Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak
Toplam 0 Oy
0
0
0
0
0
0
0
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Rüya Tabirleri D Harfi

Gördüğünüz rüyaları hatırlıyor musunuz? Rüyayınızı bizimle paylaşmak istermisiniz? Rüyanızı yazın sizin isminizle yayınlayalım. Rüya Ekle

75 kez okundu.

DİĞER GÖNDERİLER

  1. Rüyada Nefes Darlığı GörmekRüyada Nefes Darlığı Görmek
  2. Rüyada Kabız OlmakRüyada Kabız Olmak
  3. Rüyada Casus GörmekRüyada Casus Görmek
  4. Rüyada Bağlama ÇalmakRüyada Bağlama Çalmak
  5. Rüyada Borç ÖdemekRüyada Borç Ödemek
  6. Rüyada Babayiğit GörmekRüyada Babayiğit Görmek
POPÜLER GÖNDERİLER
Bu sayfa 0.0275 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com