Gönderi Tarihi: 08 Temmuz 2017 Güncelleme: 08 Temmuz 2017 Yorum: 0
FOX Yayın Akışı

FOX Yayın Akışı

FOX Yayın Akışı - FOX Tv yayın akışında bugün ne var? Hangi program hangi saate yayınlanacak? Hepsinin cevabı sizler için hazırladığımız yayın akışı sayfasında. FOX Yayın Akışı detayını haberimizden izleyebilirsiniz.

19 Kasım 2017 Pazar 17:21:40

05.30
NO 309 - TEKRAR
08.00
İLKERKRAGOZ ÇALARSAATHAFTASONU
10.45
KADIN - TEKRAR
13.30
MERVE YILDIRIMBENDEN SOYLEMESİ
15.30
BİZİM HİKAYE - TEKRAR
19.00
GULBINTOSUNILEFOXANAHABERHAFTA
20.00
SAVAŞÇI
20 Kasim 2017 - Pazartesi
00.00
İLK BULUŞMA - TEKRAR
01.45
KALBİMDEKİ DENİZ - TEKRAR
04.15
İNADINA AŞK- TEKRAR
05.30
NO 309 - TEKRAR

En Çok İzlenen Eglenceli Bir Kanal İcin Her yastaki ve her cinsiyetteki ve yine her mesleki statüye sahip olan bireyi eglendiren, yer yer hüzünlendiren ama en cok da yeni yeni hayatlar ögreten tek televizyon kanali hic süphesiz FOX televizyon kanalidir. Her bireye hitap eden ve son derece eglenceli olan televizyon kanalini internet araciligi ile yolculuk sirasinda iken, birey is yerinde iken yani kisaca televizyonun olmamasina ragmen internet araciligi ile sevdigi diziyi, programi ya da haberi yakindan takip etmek isteyen her birey icin canli canli olarak televizyon izleme firsati TV Yayin Akisi araciligi ile mümkün olmaktadir. Ve bu baglamda internet sitesi araciligi ile yine her birey hem istedigi kanalin yayin akisini aninda ögrenebilecektir hem de canli canli olarak; takilmadan ve en önemlisi de es zamanli bir bicimde en güzel kanali izleyebilecektir.

Ayrica yayinlamis oldugu haber programi ile hem hafta ici hem de hafta sonu izlenme rekorlari kirarak, farkli görüslere sahip olan insanlari tek haber kanalinda objektif olarak birlestirme potansiyeline sahip tek televizyon kanali FOX televizyon kanalidir. Gerek yayinlanmis olan programlar ile gerek ise de en cok izlenen ve izlenme rekoru kiran dizileri ile de her bireye hitap
etmektedir.

Netice itibariyle eglenceli bir sekilde vakit gecirmek isteyen her birey icin ve samimi, icten ve halka yakin olarak yayin sunan bir kanal olarak da tüm bireylerin gönlünü feth eden bir televizyon kanali olarak kesintisiz bir bicimde yayin akisina sahiptir.

Bu gönderiye ifade bırak
Toplam 0 Oy
0
0
0
0
0
0
0
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
289 kez görüntülendi.

DİĞER GÖNDERİLER

  1. ULKE Yayın AkışıULKE Yayın Akışı
  2. Ulusal Kanal Yayın AkışıUlusal Kanal Yayın Akışı
  3. Yaban Tv Yayın AkışıYaban Tv Yayın Akışı
  4. TVNET Yayın AkışıTVNET Yayın Akışı
  5. Tv2 Yayın AkışıTv2 Yayın Akışı
  6. Trt Okul Yayın AkışıTrt Okul Yayın Akışı
POPÜLER GÖNDERİLER
Bu sayfa 0.2621 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com