28 Kasım 2023 Salı
Gönderiler

Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur ne demek? Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur kelimesinin TDK sözlük anlamı nedir?

Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur ne demek? Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur kelimesinin TDK sözlük anlamı nedir?

Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur kelimesinin anlamı, bu kelimeyle ilk kez karşılaşan ya da uzun süredir duymayan kişiler tarafından merak edilerek araştırılabilir. TDK sözlükte yer alan kelimeleri esas anlamının yanı sıra köken, yan anlamları ve nasıl kullanıldığı ile ilgili de incelemek mümkündür. TDK`nın incelemeleri doğrultusunda sözlükteki karşılığı merak edilen Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur kelimesi ne anlama gelir?

TDK sözlükte yayımlanan kelimeler arasında Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur kelimesi de bulunur. TDK sözlüğündeki bilgilere yazılı kaynaklardan ulaşabilmenin yanı sıra internetten de ulaşmak mümkündür. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler, TDK sözlükte paylaşılan bilgiler ile kelimenin anlamının yanı sıra kökenine de ulaşabilir. Peki, TDK sözlükte Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur ne demek?

Yorumlar
Avatar Seçimi Yapın
Deveyi Yardan Ucuran Bir Tutam Ottur için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Gonderiler.com
© 2017 Tüm hakları saklıdır.