Gönderi Tarihi: 12 Eylül 2017 Güncelleme: 12 Eylül 2017 Yorum: 0
Benimsin 59. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 13 Eylül Çarşamba

Benimsin 59. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 13 Eylül Çarşamba

Benimsin 59. Bölümünde neler olacak? Benimsin 59. Bölüm HD izle - Sevilen hint dizisi Benimsin 59. Bölüm fragmanı ve özeti yayında. Benimsin 59. Bölüm detayını haberimizden izleyebilirsiniz.

İzleyicilerin begenilerini toplayan hint dizisi Benimsin 59. bolumü Kanal7'de. Benimsin 59. bolumde neler olacak? Benimsin - Beintehaa 59.bölümünde; Usman Bey oglunu gonderdikten sonra onu tanimalari icin Zain'in bir resmini Bhopal'deki akrabalarina gonderir. Buyuk bir tesaduf eseri ayni gunlerde Zisan da Aaliya'nin kendisini gormesi icin bir fotografini gondermistir. Aaliya'nin kiz kardesi onun utangac biri oldugunu bildigi icin fotografi Aaliya daha fotografa bakamadan elinden kapar ve ona saka yapmak ister. Ancak Aaliya'nin kisa surede pes etmesinin ardindan kiz kardesi Zisan'in fotografini masada duran Zain'in fotografinin uzerine koyarak oradan ayrilir. Nisanlisini ilk kez gorecek olmanin heyecani ile fotograflarin yanina giderken pencereden esen ruzgâr Zisan'in fotografini yere dusurunce Aaliya, Zain'in fotografini eline alir. Zain'i nisanlisi zanneden Aaliya onu cok begenir.

Diger yandan Zisan da Aaliya'yi arayarak onunla yuz yuze gorusmek istedigini soyler. Aaliya bu teklifi kabul ederek bulusacaklari yere gitmek icin yola koyulur. Yasananlardan habersiz olan coktan Bhopal'e varmistir. O, halasinin evine gitmek uzereyken yolda tesaduf eseri Aaliya'yi gorunce kuzenini takip etmeye karar verir. Aaliya bulusma yerine vardiginda Zain de yanina gelir. Zain'i nisanlisi sanan Aaliya utancindan bir sure konusamazken Zain ise bu duruma bir anlam veremez. Daha sonra Zain ona ustu kapali bir sekilde babasi Usman Bey'in gonderdigi hediyeleri kabul edip etmeyecegini sorar ancak o Zisan zannettigi kuzeninin kendisine telefonda konustuklari gibi evlilik teklif ettigini zannederek ona evet der.

Zain kisa bir sure sonra Aaliya'nin kendisini nisanlisi Zisan ile karistirdigini ogrenir ancak firsat eline gecmisken kuzenine karsi bir oyun oynamak ister.

Bu gönderiye ifade bırak
Toplam 0 Oy
0
0
0
0
0
0
0
YORUM YAZ
X kapat Avatar Seçimi Yapın
Bu gönderi hakkında henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
1224 kez görüntülendi.

DİĞER GÖNDERİLER

  1. Elif 606. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7Elif 606. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7
  2. Ah Kalbim 32. Bölüm izle Son bölüm Kanal 7'de.Ah Kalbim 32. Bölüm izle Son bölüm Kanal 7'de.
  3. Ah Kalbim 31. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7Ah Kalbim 31. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7
  4. Kördüğüm 105. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7Kördüğüm 105. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7
  5. Kördüğüm 104. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle Son Bölüm Kanal 7'de.Kördüğüm 104. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle Son Bölüm Kanal 7'de.
  6. Ah Kalbim 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7Ah Kalbim 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7
Bu sayfa 0.0072 saniyede üretildi. © Copyright 2017 - Gonderiler.com Tüm hakları saklıdır.
gonderiler.com