Gönderiler

Zuhal Topal'la Sofrada Burcu ve Nuray hanım 64. Bölüm Fox izle 22 Kasım

22 Kasım 2018 - Son Güncelleme 22.11.2018 19:08 471 Yorum Yap

Zuhal Topal'la Sofrada Burcu ve Nuray hanım 64. Bölüm Fox izle 22 Kasım

Haftanın en iddialı kayınvalidesinin yarışacağı bu bölümü kaçırmayın şimdi fox tv ekranlarında naklen izleyebilirsiniz. Nuray hanım o..

Haftanın en iddialı kayınvalidesinin yarışacağı bu bölümü kaçırmayın şimdi fox tv ekranlarında naklen izleyebilirsiniz. Nuray hanım oldukça iddialı, Evet yarışma başladı ve Daha önce böylesi görülmemişti işkte yemekteyiz programında ilk kez 2 yarışma 1 puan verdi. tüm oyuncular 2 puana karşı çok öfkelenip kızarken bugün yüksel hanım ve nigar hanımda 1 puan alan mersinli Nuray hanımın tavrı nasıl olacak? Burcunun menüsü güzelmiydi? Burcu hanımın yemek menüsünde neler vardı? İşte Gelin Burcu ve Kayınvalide Nuray Hanımın Puan durumları. Nigar hanım ise Nuray hanımın evine ayağının çamuruyla geleceğim demişti, Peki Yozgatlı Nigar hanım Nuray hanımın evine ayakları çamurla geldi mi? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışma 64. Bölüm 4 .Gün yarışması başladı.

Nigar hanım, Nuray hanımın gelini Burcuya 1 puan verdi?
Aysel hanım, Burcu geline 2 puan verdi?
Elmas hanım, Burcu geline 3 puan verdi.
Yüksel hanım, Burcu geline 1  puan verdi?
Zuhal Topal ise Burcu hanıma 8 puan verdi

Zuhal Hanım Emeklerinden dolayı Nuray hanımın Gelini Burcu hanıma 8 puan verdi. Toplamında Nuray hanım 15 puan almış oldu.

Yüksel hanım 1 puan verdi yemeklerini hiç begenmedi, Aysel hanım ise sadece anayemeğini beğendiği için 2 puan verdi. Elsman hanımsa 3 puan verdi.  Nigar hanımda Nuraya 1 puan verdi.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 13
2
5
0
4
2
0
0
YorumlarToplam 7 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Yeliz 3 ay önce

  Burcu sen birincisin hayatım hiç merak etme sen

  4 0 Yanıtla
 • Narin 3 ay önce

  Nigar hanim bile diyemi cem ama neyse sen nimetleri elestirecene çocuklarına sahip çıksaydı utanmaz rezil kadın bide şu Nuray yüzüne tukurmek çok isterdim iğrenç insanlar

  5 0 Yanıtla
 • Hilal 3 ay önce

  Nuray teyzenin yemekleri çok güzeldi fakat burcu hanım güzel menüsü ile değil nuray teyzenin tavır ve davranışlarından dolayı en düşük puanları aldı ben bile bu menüye bu kadar az puan vereceklerini hiç tahmin etmedim demek ki varıyorlarmış üzüldün :/

  2 0 Yanıtla
 • Ece 3 ay önce

  Ohhhh nuray birinci olamadiya daha iyisi şamda kayısıemoticon))

  4 0 Yanıtla
 • Tüm Yorumları Göster (7)
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com