23 Temmuz 2019 Salı - Yozgat İmsakiyesi 2019 - Ramazan iftar ve sahur saatleri Türkiyeden ve dünyadan haberler, En son gönderiler burada.
Gönderiler

Yozgat İmsakiyesi 2019 - Ramazan iftar ve sahur saatleri

Yozgat İmsakiye

Yozgat için iftar ezanı vakti saat kaçta okunuyor? Sahur vakti saat kaçta bitiyor? Yozgat İmsakiyesi, iftar saati, teravih namazı vakitleri ve sahur saatleri

Ramazan imsakiyesi 2019 sayfamız ile Yozgat için 30 günlük iftar ve sahur saatleri an be an takip edebilirsiniz.

Yozgat için iftar ezanı vakti saat kaçta okunuyor? Bugün sahur vakti saat kaçta bitiyor? Teravih namazı saat kaçta? Yozgat Ramazan İmsakiye, iftar saati, teravih namazı vakitleri ve sahur saatleri burada.

Yukarıda yer alan 2019 Ramazan İmsakiyesi ile Yozgat için iftar ve sahur vakitleri ni an be an takip edebilir, iftara ne kadar zaman kaldığını öğrenebilir, sahurun saat kaçta biteceğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca "iftar ezanı saat kaçta okunacak, teravih namazı saat kaçta, Yozgat için akşam ezanına ne kadar kaldı, oruç saat kaçta açılacak" gibi en çok merak edilen soruların yanıtını da imsakiye sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca iftar saati sayfası üzerinden 30 günlük 2019 Yozgat ramazan imsakiyesine ulaşabilirsiniz.

23.07.2019 Yozgat İftar Saatine Ne Kadar Kaldı? Yozgat iftar için kaç saat var olduğunu yukardaki iftar vakti geri sayım sayacından takip edebilirsiniz ve orucunuzu iftar saati geldiğinde açabilirsiniz. Afiyet olsun, Allah Kabul Etsin.

YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Metin 3 ay önce

  Teravih Namazı Saat Kaçta Başlıyor?

Yozgat İl ve İlçe İmsakiye
Diğer İller
Son Yorumlar
 • Metin 3 ay önce

  Teravih Namazı Saat Kaçta Başlıyor? »

 • Ramazan 7 ay önce

  2019 imsakiye çıktı mı trabzon imsakiyesi belli oldu mu »

 • Zuhal 7 ay önce

  Ramazan ne zaman başlıyor? 2019 Oruç başlangıcı ne zaman? »

 • özkan 7 ay önce

  2019 Ramazan ayına kaç gün kaldı? Oruç ne zaman başlayacak »

gonderiler.com