Gönderiler

Yalancı Bahar Dizisi 38. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle 30 Ocak

29 Ocak 2018 474 Yorum Yap

Yalancı Bahar Dizisi 38. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle 30 Ocak

Yalancı Bahar 30 Ocak Madhuba Türkçe Dublaj izle, Kanal 7'nin sevilen dizisi Yalancı Bahar'ın 38.bölüm özeti ve fragmanı..

Yalancı Bahar 30 Ocak Madhuba Türkçe Dublaj izle, Kanal 7'nin sevilen dizisi Yalancı Bahar'ın 38.bölüm özeti ve fragmanı ekrana geldi. Yalancı Babar son bölüm izle.

Yalancı Babar 38.Bölüm Özeti: Malik'ten gelen telefonun ardından onun başına kötü bir iş geldiğini düşünen Padmini hemen oraya gider. Peki Arkey ve Madu arasında kıskançlık yüzünden başlayan kavga sonlanacak mı? 

Malik, Padmini'yi arayarak endişeli bir ses tonuyla ondan hemen Arkey'in stüdyosuna gelmesini ister. Trishna'yı da yanına alarak sete gelen Padmini'yı Arkey ve Madhu'nun hazırladığı büyük 1 sürpriz beklemektedir. Ertesi günü Radha ile Padmini ayin için gittikleri tapınakta karşılaşırlar. Ve Tesadüfen orada bulunan Balraj, eski karısının yanına gelerek onunla konuşmak ister fakat Trishna, babasına engel olmak için elinden gelen herşeyi yapar. Malik'le alakalı anılarını sorgulayan Padmini tam onunla yeniden barışmaya karar vermişken Malik 1 veda mektubu yazarak evden ayrılmıştır.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com