Gönderiler

Yalancı Bahar 40. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle 5 Şubat Pazartesi

02 Şubat 2018 1028 Yorum Yap

Yalancı Bahar 40. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle 5 Şubat Pazartesi

Yalancı Bahar 40. Bölüm Özeti - 5 Şubat Pazartesi Madu, Arkey'ye duyduğu aşktan dolayı sürekli onun yanı..

Yalancı Bahar 40. Bölüm Özeti - 5 Şubat Pazartesi

Madu, Arkey'ye duyduğu aşktan dolayı sürekli onun yanında olmak ister ve onu herkesten çok kıskanır. Trishna ise bilmeden de olsa babasının Madu'yu öldürmek için yaptığı planda ona yardımcı olmaktadır. Arkey ise Madu'nun kendisine olan güvenini daha çok kazanmak için Malik ve Padmini'nin düğününü bir fırsat olarak değerlendirir.

Balraj'ın evine geldiğini gören Arkey bu duruma çok sinirlenir ve Bittoo'dan onu derhal evden kovmasını ister. Trishna, Balraj'dan aldığı avansı gizlice dolabına yerleştirirken Malik'e yakalanır. Parayı nereden aldığını sorgulayan Malik durumu Padmini'ye de haber verir. Öte yandan Arkey, Malik ve Padmini'nin düğünü için özel bir mekan ayarlayarak onlara sürpriz yapmaya hazırlanmaktadır. Arkey'ye olan sevgisini gizleyemeyen Madu ise onu izlemek için film setine gider. Madu sete geldiği sırada Arkey ülkenin tanınmış kadın oyuncularından biri ile bir dans sahnesi çekmektedir ve bu durum Madu'nun büyük bir kıskançlık yaşamasına sebep olur. Ve bu sırada Madu'ya çok yaklaşmışken onu öldüremeyen Balraj ise yeni ve tehlikeli bir plan hazırlamakla meşguldür. 

Yalancı Bahar 40. Bölüm Fragmanı

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
2
1
0
0
0
0
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Sinan 1 yıl önce

    Bunun tekrarı 3 mü 4mü oldu sayamadım doğrusu evir çevir bunu vereceklerine yeni dizi koysanız daha mükemmel olacakemoticonemoticonemoticonemoticon

    2 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com