17 Haziran 2019 Pazartesi - Sinop Halk Eğitim Merkezi Türkiyeden ve dünyadan haberler, En son gönderiler burada.
Gönderiler

Sinop Halk Eğitim Merkezi

Sinop Halk Eğitim Merkezi

Sinop Halk Eğitim Merkezi İletişim Adresi Kursları, Sinop Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kursları Adres ve Telefonu, Sinop Hem Kursları

Sinop hem adresi, Sinop hem telefon numarası, Sinop hem iletişim, Sinop hem adres, Sinop halk eğitimi hakkında detaylı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon : 03682611859 Belgegeçer : 03682600183 Eposta Göndermek için tıklayınız WEB http://sinophem.meb.k12.tr Adres : Yeni Mah. Dr. Ahmet örs Cad. No2 Merkez/SÄ°NOP VÄ°ZYON : Çağın gereği olarak sürekli değişen,yenileşen ve gelişen bir kurum olma hedefi güden kurumumuz,7’den 70’e her eğitim seviyesindeki bireyleri;hoşgörülü,saygılı,gelişmelere açık,girişimci,araştıran ve sorgulayan,kendine güvenen,üreten ve milletine faydalı olabilen kişiler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. MÄ°SYON : Biz… “Yaygın eğitim yoluyla insanlarımızın işgücü niteliklerini ve beceri düzeylerini arttırmak,kurumumuzla işgücü piyasası arasındaki etkileşimi harekete geçirmek ve güçlendirmek,yaşam boyu eğitim yaklaşımıyla;çevresindeki gelişmelere ve sorunlara duyarlı,sorun çözme yeteneği gelişmiş,üreten insanlar yetiştirerek toplumsal gelişmenin sağlanmasına katkıda bulunmak ve örnek bir yaygın eğitim kurumu olmak için..” varız. BAŞARILAR : Öğretmen : 27 Rehber Öğretmen : Öğrenci : 4861 Resim Sınıfı : Müzik Sınıfı : Derslik : 17 BT Sınıfı : 1 Misafirhane : 0 Kütüphane : 1 Fen Laboratuvarı: 0 Hazırlık Sınıfı : 0 Konferans Salonu : 1 Atölye-İşlik : 0 Spor Salonu : 0 Öğretim Şekli : Tam gün, Tam yıl Kantin: 0 Yemekhane : 0 Revir : 0 Bahçe : 0 Saatler : 07.00-24.00 Bağlantı : ADSL (4 Mbit) Yabancı Dil : Isınma : Kalorifer Lojman : Sayısı:0 Servis : Ulaşım : Yerleşim Yeri : Yeni Mah. Dr. Ahmet Örs Cad. No.2 Merkez-SÄ°NOP Ä°l /Ä°lçe Merkezine Uzaklık : Ä°l Merkezinde Kontenjan Bilgileri : Sportif Etkinlikler : Bilimsel Etkinlikler : Proje Çalışmaları :

Sinop halk eğitim merkezi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!..
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Songül 6 ay önce

  Bilgisayar kursuna yazılmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz?

Sinop İl ve İlçe HEM
Diğer Haberler
Diğer İller
Son Yorumlar
 • Songül 6 ay önce

  Bilgisayar kursuna yazılmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz? »

 • Nilüfer 6 ay önce

  dikiş nakış kursu ne zaman bende kayıt olup belge almak istiyorum? »

 • Sedef 6 ay önce

  bilgisayar kursu ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? bilgisayar serfitikası almam lazım... »

gonderiler.com