Gönderiler

Sinop Halk Eğitim Merkezi

Sinop Halk Eğitim Merkezi

Sinop Halk Eğitim Merkezi İletişim Adresi Kursları, Sinop Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kursları Adres ve Telefonu, Sinop Hem Kursları

Sinop hem adresi, Sinop hem telefon numarası, Sinop hem iletişim, Sinop hem adres, Sinop halk eğitimi hakkında detaylı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon : 03682611859 Belgegecer : 03682600183 Eposta Göndermek icin tiklayiniz WEB http://sinophem.meb.k12.tr Adres : Yeni Mah. Dr. Ahmet örs Cad. No2 Merkez/SİNOP VİZYON : Çagin geregi olarak surekli degisen,yenilesen ve gelisen bir kurum olma hedefi guden kurumumuz,7’den 70’e her egitim seviyesindeki bireyleri;hosgörulu,saygili,gelismelere acik,girisimci,arastiran ve sorgulayan,kendine guvenen,ureten ve milletine faydali olabilen kisiler olarak yetistirmeyi amaclamaktadir. MİSYON : Biz… “Yaygin egitim yoluyla insanlarimizin isgucu niteliklerini ve beceri duzeylerini arttirmak,kurumumuzla isgucu piyasasi arasindaki etkilesimi harekete gecirmek ve guclendirmek,yasam boyu egitim yaklasimiyla;cevresindeki gelismelere ve sorunlara duyarli,sorun cözme yetenegi gelismis,ureten insanlar yetistirerek toplumsal gelismenin saglanmasina katkida bulunmak ve örnek bir yaygin egitim kurumu olmak icin..” variz. BAŞARILAR : Ogretmen : 27 Rehber Ogretmen : Ogrenci : 4861 Resim Sinifi : Muzik Sinifi : Derslik : 17 BT Sinifi : 1 Misafirhane : 0 Kutuphane : 1 Fen Labaratuari: 0 Hazirlik Sinifi : 0 Konferans Salonu : 1 Atölye-İslik : 0 Spor Salonu : 0 Ogretim Şekli : Tam gun, Tam yil Kantin: 0 Yemekhane : 0 Revir : 0 Bahce : 0 Saatler : 07.00-24.00 Baglanti : ADSL (4 Mbit) Yabanci Dil : Isinma : Kalorifer Lojman : Sayisi:0 Servis : Ulasim : Yerlesim Yeri : Yeni Mah. Dr. Ahmet Ors Cad. No.2 Merkez-SİNOP İl /İlce Merkezine Uzaklik : İl Merkezinde Kontenjan Bilgileri : Sportif Etkinlikler : Bilimsel Etkinlikler : Proje Çalismalari :

Sinop halk eğitim merkezi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!..
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
 • Songül 3 ay önce

  Bilgisayar kursuna yazılmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz?

Sinop İl ve İlçe HEM
Diğer Haberler
Diğer İller
Son Yorumlar
 • Songül 3 ay önce

  Bilgisayar kursuna yazılmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz? »

 • Nilüfer 3 ay önce

  dikiş nakış kursu ne zaman bende kayıt olup belge almak istiyorum? »

 • Sedef 3 ay önce

  bilgisayar kursu ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı? bilgisayar serfitikası almam lazım... »

gonderiler.com