Gönderiler

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me)

29 Ocak 2018 - Son Güncelleme 29.01.2018 20:16 1657 Yorum Yap

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me)

Kanal 7 ekranlarında yeni bir kore dizisi daha başlıyor. Daha önce Secret Love adlı Kore dizisini Türkçe'ye çevirerek izleyicis..

Kanal 7 ekranlarında yeni bir kore dizisi daha başlıyor. Daha önce Secret Love adlı Kore dizisini Türkçe'ye çevirerek izleyicisi karşısına çıkaracak olan Kanal 7 şimdi de "Kill Me, Heal Me" dizisini yayınlamak için çevirileri yapmaya başladı.

Romantik Komedi tarzında 20 bölüm olarak ekranlara gelen Kill Me, Heal Me kore dizisi 201- 2015 yıllarında Güney Kore'de yayınlandı. Romantik komedi tarzında olan "Kill Me, Heal Me" dizisi Kore'de çok beğenilmiş ve milyonlara izleyiciye hitap etmişti. Sil Baştan dizisinde ve Feda dizisinde başrol olarak yer alan Ji Sung yer alacak. 

Dizi Konusu:
Zengin 1 aileden gelen yedi kişilikli 1 adam "Ji Sung" ile doktorluğunun ilk yılında olan bir kadının "Hwang Jung-Eum" arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır.

İşte Sil Baştan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizi Karakterleri:
Ji Sung karakteri dizide, varlıklı bir aileye sahip zengin bir işadamı olan Cha Do-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Ve onun karakteri, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucunda, Dissosiyatif kimlik bozukluğu hastalığından muzdarip olur vede kendi öz kişiliğide dahil 7 farklı kişiliğe "Cha Do-Hyun, Shin Se-Gi, Ferry Park, Ahn Yo-Sub, Ahn Yo-Na, Nana, ve Bay X" sahiptir.

Hwang Jung-Eum karakteri dizide, psikiyatri kliniğinde ilk yılında olan Oh Ri-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri parlak bir kişiliğe sahiptir ve aynı zamanda manik depresiftir "Hastanın duygu durumu aniden yükselir, ya çok neşeli olur ya da tam aksine çok üzgün ve ümitsiz kalır." Cha Do-Hyun "Ji Sung" adındaki bir hastanın iyileşmesine yardımcı olur ve daha sonrada onun kişiliklerinden birine aşık olur.

Park Seo-Joon karakteri dizide, Oh Ri-Jin'in "Hwang Jung-Eum" ikiz kardeşi olan Oh Ri-On karakterini canlandırmaktadır.  Onun karakteri, yazdığı kitaplar ile en çok satılanlar listesine girmiş bir gizem romanı yazarıdır. O kitap yazarken gerçek kimliğini saklayarak Omega adını kullanır. Ayrıca sevimli bir komşudur. 

Kim Yoo-Ri karakteri dizide, Cha Do-Hyun'un "Ji Sung" ilk aşkı olan Han Chae-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri soğuk birisidir.

1

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me) - 1. resim

Ji Sung (Cha Do-Hyun)

2

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me) - 2. resim

Hwang Jung-Eum (Oh Ri-Jin)

3

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me) - 3. resim

Park Seo-Joon (Oh Ri-On)

4

Sil Baştan Dizisi Yakında Kanal 7'de Dizi Oyuncu Kadrosu (Kill Me, Heal Me) - 4. resim

Kim Yoo-Ri (Han Chae-Yeon)

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 4
2
1
0
1
0
0
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
  • Ferdi 1 yıl önce

    Site mükemmel olmuş harikaemoticonemoticonemoticonemoticonemoticon)))) teşekürler admin...

    1 0 Yanıtla
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com