Gönderiler

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 29 Ekim Pazartesi

26 Ekim 2018 511 Yorum Yap

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 29 Ekim Pazartesi

Sevilen dizisi Sev Yeter 96. bolum fragmaniyla izle7 de.. Sev Yeter'in 29 ekim pazartesi ekrana gelecek olan 96. yeni bölüm özeti şö..

Sevilen dizisi Sev Yeter 96. bolum fragmaniyla izle7 de.. Sev Yeter'in 29 ekim pazartesi ekrana gelecek olan 96. yeni bölüm özeti şöyle: Nikhil'in gercek yuzu ortaya cikar ancak Shagun planladigi gibi herkesin sevgisini kazanmak yerine evden kovulur. İshita ise Rinki ile Mihir icin bir teklifte bulunur. Peki İshita'nin bu teklifi kabul edilecek mi?

Shagun, Amrita’yı düğünün yapıldığı yere getirir. Nikhil'i karşısında gören Amrita ona herkesin içinde tokat atar vede bütün gerçekleri anlatır. Raman bunun üzerine Nikhili derhal evden kovar. Shagun tüm suçu İshitanın üzerine yıkmaya çalışsa da başarılı olamaz. Romi, Puri'yi de yanına alır ve Shagun un tüm oyunlarını ortaya çıkarır. Parayı çalmasında Shagun’un parmağı olduğunu ispatlayan Romi bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Ve Bunu duyan Santoshi birden fenalaşır. Evden kovulan Shagun ise herkese hakaret eder. Diğer yandan İshita herkesi şok edecek bir teklif sunar. Peki İshitanın bomba etkisi yapan bu teklifi ne?

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 1
0
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com