Gönderiler

Sev Yeter 94. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

25 Ekim 2018 - Son Güncelleme 25.10.2018 11:59 637 Yorum Yap

Sev Yeter 94. Bölüm özeti ve fragmanı izle - Kanal 7

Sev Yeter 94. Bölüm izle - 25 Ekim 2018, Perşembe  Sev Yeter son bölüm izle. Sev Yeter - Ye Hai Muhabbetin dizisi, konusu, oyuncu ..

Sev Yeter 94. Bölüm izle - 25 Ekim 2018, Perşembe  Sev Yeter son bölüm izle. Sev Yeter - Ye Hai Muhabbetin dizisi, konusu, oyuncu kadrosuyla ilgili tüm bilgiler ile 94.bölümü kanal 7'de.

SHAGUN İSHİTA'NIN ÖNÜNE GEÇMEK İSTİYOR

Sev Yeter dizisinin 94. bölüm özeti şöyle: Raman bu bölümde işinden istifa eder. İshita ise Rinki'nin evleneceği Nikhil'in kim olduğunu araştırır ve onun güvenilir birisi olduğuna karar verir. Ancak Shagun daha önceden tanıştığı Nikhil'in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için harekete geçer. Peki Shagun amacına ulaşabilecek mi?

Raman patronunun zorbalıklarına daha fazla tahammül ve istifa eder. Bu süreçte en büyük destekçisi ise İshita olur. Evde ise Rinkinin düğün telaşı başlar. Rinkinin evleneceği Nikhilin geçmişini araştıran İshita onun güvenli olduğunu düşünür. Raman düğün masraflarını nasıl karşılayacağını düşünürken abisinin işsiz olduğunu öğrenen Rinki ise çok üzülür. Shagun, Nikhil'i gördüğünde onu daha önce gördüğünü hatırlar. Nikhil'in aslında çok kötü birisi olduğu aklına gelen Shagun İshita'yı bozguna uğratmak vede Bhala ailesinin gözüne girmek için bunu kullanmaya karar verir. Shagun amacına ulaşabilecek mi?

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
1
2
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com