Gönderiler

Sev Yeter 125. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 7 Aralık

06 Aralık 2018 331 Yorum Yap

Sev Yeter 125. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 7 Aralık

Sev Yeter 125. Bölüm izle - 7 Aralık 2018, Cuma - Sev Yeter 125. Bölümünde neler yaşanacak? Sev Yeter 125. Son B..

Sev Yeter 125. Bölüm izle - 7 Aralık 2018, Cuma - Sev Yeter 125. Bölümünde neler yaşanacak? Sev Yeter 125. Son Bölüm kanal 7'de Ekrana geldi. İşte Sev Yeter 125. Bölümü ayrıntıları...

Sev Yeter 125. bolum fragmani 7 Aralik Cuma...  Sev Yeter'de bu aksam Raman bir yanlis anlasilma yuzunden olumcul bir hastaliga yakalandigini dusunur. Bunu ogrenen İshita ise ona gercekleri anlatmak icin ugrasir. Raman gercekleri duyunca ne yapacak?

Vandu ve Bala İshita'nın çocuk sahibi olacağını konuşurken Ruhi bunu duyar. Ve İshita'dan doktora gitmesini isteyen Ruhi onu ikna etmeyi başarır. Raman sa hastanede yaşanan bir karışıklık yüzünden öleceğini düşünmektedir. Ve Öldükten sonra İshita'nın çocuklar ile yapayalnız kalacağı fikri Raman kahreder. İshita ondaki bu garipliği çözmek ister. Ailesinin geleceği için endişelenen Raman avukatını arar vede bir vasiyet hazırlar. Raman'daki garipliği fark eden avukat soluğu İshita'nın yanında alır ve ona bu durumu anlatır. Peki İshita Raman'ın yaşadığı yanlış anlamayı düzeltebilecek mi?

Sev Yeter 125. Bölüm Fragmanı izle

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com