Gönderiler

Sayısal Loto

03 Şubat 2019 48 Yorum Yap

Sayısal Loto

Sayısal loto ile ilgili bütün gelişmelere; en taze video ve görsellere; yazılara ve haber arşivine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sayısal loto ile ilgili bütün gelişmelere; en taze video ve görsellere; yazılara ve haber arşivine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İdare tarafindan düzenlenen, katilimcilarin 1-49 sayi kümesi içinden çekilisle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayinin dogru tahmin edilmesine dayanan ve kisaca " oyun" olarak da ifade edilen sans oyunudur.

Çekilis özel çekilis küresi kullanilmak suretiyle oyun planina göre dagitilacak ikramiyeleri kazanacak numaralarin belirlenmesidir. Çekilisler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçeklestirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olmasi kosuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekilis tarihinden itibaren 1 yil geçtikten sonra zaman asimina ugrar.

Sistem tarafindan kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmis, yirtilmis, zaman asimina ugramis, iptal edilmis biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayilar, barkot, bilet güvenlik numarasi ve arka yüzündeki bilet seri numarasinin açik sekilde okunmasi gerekir.

Sayisal loto oyununda bir kaç hafta üst üste alti numarayi dogru tahmin eden çikmamasi üzerine ertesi haftalara devir sayisinin artmasi, hasilatin çok yüksek olmasi üzerine sayisal loto oyun planinda yapilan degisiklikle, "Bir haftaya ait oyunda alti bilen çikmamasi halinde bu gruba ayrilan ikramiye, ertesi hafta alti numarayi dogru tahmin edenlere dagitilmak üzere devredilir.

Sayisal Loto oyunu çekilislerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gonderiler.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Gönderiler
En Çok Okunan Gönderiler
gonderiler.com